IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ избра най-лесното, но наказват хората!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
"ГЕРБ откардоха всички фондове на пенсионерите"Грешка! "Фондовете на пенсионерите" ги окрадоха БКП върхушката още преди 89 г. Къде са сега тези пари - ами питай серГея!? Може баща му да му е споменавал нещо по въпроса, но вероятно той е най-наясно от всички в държавата по този въпрос...
отговор Сигнализирай
92
rumen221
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
52-РИ,ОТ КЪДЕ ПАРИ ЛИ ИЗРАБОТВАМЕ СИ ГИ В ИЗОБИЛИЕ- Средната ни работна заплата е 17% от средноевропейската, а производителността на труда ни е 27%!!! БНП е 45% от средноевропейския, а средните ни доходи са 20% от средноевропейските Следователно средната ни заплата БЕЗПРИКОСЛОВНО ТРЯБВА, да е не 640лв., а 1026 лева ЗАЩОТО СМЕ СИ ГИ ИЗРАБОТИЛИ!РЕФОРМАТА СЕ СЪСТОИ В СЛЕДНОТО:1. Данък печалба ТРЯБВА да се удържа при източника - ТУК В БЪЛГАРИЯ... (за миналата година печалбите са около 35 милиарда)!!!- За инвестираната и част в България данъка ТРЯБВА, да се намали на 5%...! - За неинвестираната, данъка ТРЯБВА да е 37.5% (в Германия е 35%), колкото са удръжките на работещите граждани, а данък дивидент у нас е само 5%..., и искат да го намалят на 1%, а би трябвало да е колкото на нормалните хора 10%...!ТАКА ЩЕ ИМАШ ЕЖЕГОДНО ПО 15-20 МИЛИАРДА ИНВЕСТИЦИИ!!!2. Премахване ТАВАНИТЕ за пенсионни, здравни и други осигуровки и удържането им от всички доходи от ТРУД, СОБСТВЕНОСТ И СОЦИАЛНИ ПОМОЩИ Тавана на осигуряване, ако се вдигне само от 2 000 на 2 700 лева прихода за пенсии ще е 120 милиона...ТАКА В СОЦИАЛНИТЕ СИСТЕМИ ЩЕ ИМАШ ТРИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ ПАРИ3. Максималния размер на СОЦИАЛНИТЕ ПОМОЩИ, да е под размера на минималната пенсия от 136лв, която е ДОХОД ОТ ЧЕСТЕН ТРУД!ТАКА ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ ПРОФЕСИЯТА СОЦИАЛНО СЛАБ!!!4. Всички ЗАПЛАТИ и плащания над 5 000 лева, да се правят САМО ПО БАНКОВ ПЪТ, ИНАЧЕ ЗАТВОР!Така ще изчезне СИВАТА ИКОНОМИКА!!!
отговор Сигнализирай
91
М-р Х
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
При герб бяха сменени 7 министъра и заминистъра на здравеопазването 2 души от здравната комисия, за обощ 2 години, но "реформата" се води успешна". ОБразованието - за 11 месеца двама сменени заминистъра, към тях можем да добавим и един зам-министър на културата който има достойнството сам да си тръге като чу тазгодишния бюджет за наука (човекът бе археолог по професия). Тази рефорам също се води успешна. нужно ли е да давам още примери.
отговор Сигнализирай
90
Хехе
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Първата реформа трябваше да е СОЦИАЛНАТА реформа. Ако е добре обмислена народа щеше да я приеме с радост. Ако с нея бяха започнали щеше да има доверие в хората даже да се наложи да стегнат колана. Но така глад , още повече глад и най- вече глад...няма накъде , хората ще скачат и с право!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
ГЕРБ откардоха всички фондове на пенсионерите! Дори национализация проведоха! Да ги върнат *** крадливи! Това са пари на немощни и изстрадали хора! да върант и онези 1,5 млрд от здравните вноски, а не всеки ден заради герберите да умират родилки!
отговор Сигнализирай
88
681
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
В България има два модела на управление - Правилния и Герберският ;)
отговор Сигнализирай
87
НФБ
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
няма национална единна политика на партиите и която да е последователна!единствено Доган засега тледа в бъдещето..колкото и да ни боли, но това е истината!българия е обречена на циганизация1Вижте положението в селата и набезите по полята!вдигнете глави не бъдете УФСЕ!Проблем има но без широка народна подкрепа няма решение!Всички политически партии трябва да поемат своята отговорност!Нужен ни е национален консенсус!да се спре износа на капитал1да се инвестира всеки лев в страната!,,,
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Това е един мазен кариераст!!!
отговор Сигнализирай
85
Blake
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Напротив, това е най-трудното решение, но е наложително, щото всички останали п***и досега не си мръднаха пръста да реформират нещо, от страх да не загубят следващите избори!!! И същите тези п***и сега оревават всичко, че видите ли много било грубо и нагло. Ми да бяхте го направили вие по-леко и меко бе, нещастници!
отговор Сигнализирай
84
rumen221
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
52-РЕ,ЧЕТИ КАКВО СЪМ НАПИСАЛ В КОМЕНТАР 62 И ЩЕ "ТИ СВЕТНЕ"...КОНСТИТУЦИЯТА НЕ СЕ СПАЗВА...
отговор Сигнализирай
Новини