IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рашидов не харесвал гейовете, ама преди 12 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

186
странник
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Кое общество са взривили?На ***?Обществото не се състои само от ***,драги ми ***!!!Всеки може да използува *** си както намери за добре,но в никакъв случай да не навира в лицето на обществото,че той има навика да го използва не по предназначение!Стига с измислени проблеми!!*** не са обществото и то не им дължи нищо!Стига пропаганда на *** ***!Едва ли е новата ценностна система на обществото е *** на някакъв ***!Правата му нарушени!?А правата на другите????
отговор Сигнализирай
185
Ей, мазен пехливан!
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Имало ги е и ще ги има. Едно време в София имаше няколко - Чиби, Христинката. Никой не ги е притеснявал. Сега гледаш - вървят момченца и се държат за кутретата. Гадно! Но вбесяващо е, че започнаха да манифестират, да шумят, да искат права, които не са им били отнемани! Никога, ама никога в миналото никой властващ или обикновен човек не се е глумил над обичани от народа артисти, певци и те не са били притеснявани! Вежди преди 12 години - ДА! Сегашният е конформист, впрочем понятно. Се ла ви!
отговор Сигнализирай
184
Даола
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ако това е искрената му позиция - да си я защитава - утре няма да е вече министър.
отговор Сигнализирай
183
Хм
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
"взривиха обществото"какво са взривили на обществото бе ***? че не е прав ли, кво? гиди толерасти гадни..Вежди, дръж си на думата и не се извинявай - няма за какво!
отговор Сигнализирай
182
човека е прав
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
но колкото повече гейове сред мъжете, токлова по-добре за тези които не са.
отговор Сигнализирай
181
Иван
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Кое общество са взривили?Мен не са ме взривили.Очевидно става въпрос за гей обществото.Ама уточнявайте де.Аз като хетеросексуален истински мъж пои никакъв начин не съм засегнат.Какво ме интересуват стенанията на ***.Само ме е страх да не станат повече от нормалните.
отговор Сигнализирай
180
Дупчо
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
не му` й лесно, `му го нацепа между веждите, `му го нацепа! И аз не харесвам мустакати мултаци... Хахахаха!
отговор Сигнализирай
179
МЕРАКЛИЯ
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
И АЗ НЕ ХАРЕСВАХ РАШИДОВ ПРЕДИ 12 ГОДИНИ, АМА СЕГА САМО ДА МИ ПАДНЕ.....
отговор Сигнализирай
178
Чарли,
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
не е само до поста. когато си обществена личност мнението ти може да настрои тълпата в доста нечовешка насока. а за днешното поколение с тая техника - че то няма един-двама читави даже за общинари да ги сложиш след време при толкова лекомислие и разхайтеност :(
отговор Сигнализирай
177
БАЧКАТОР
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Иначе след един банкет с колегите от бригадата те повечето са *** така се бяхме отцепили и ме ***.а двама от тях
отговор Сигнализирай
Новини