IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Критики към кабинета в "Ганковото кафене"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

210
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Европа Станишката избра, а на Боко..........му завря! Герберите са със слуз на устата, защото Боко тази година и Мис България не можа да стане, а се кандидатира:)))
отговор Сигнализирай
209
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Господа герберчета ,що така Бат Ви Бойко посрещна нова година с двама е,,,,,,.А какво ще кажете за преродената пастирка Плевнелиев.
отговор Сигнализирай
208
До 252
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Георги Димитров не е българин, а български прадател на българщината. Този коцкар и пияница /прочетете му биографията и ще видите каква долна *** е бил, когато се е живял в Германия/, когато го назначиха руснаците за мин. председател на България, както и Станишко по-късно, та този мерзавец е отговорен за насилието, упражнявано над всички българи от Пиринския край, които се пишеха българи, а не македонци, защото беше радетел на създаването на Македония като отделна държава та Станишев като негов последовател в антибългарските си продажнически действия наистина може да бъде сравняван с родоотстъпника Димитров!
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Аха, махнаха 251 щото се уплашиха ! Що бе, това го е казал британския примиер, не нашия бе! ДОКУМЕНТИРАНО! Да го почете народа,да знае,стига с това затъмниение, то стана по страшно от "комунизъмът" по татово време, тогава поне вицове се разпрвяха!
отговор Сигнализирай
206
vanko
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
za balgarina samo glad i machkane inache opraviq nqma tatarsko pleme prosto
отговор Сигнализирай
205
МИШО
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
браво на 251! Най после нещо свежо ,не само Сергей ***,Бойко травестит,Цецка лезбийка!Ьман бе, дайте нещо с факти бе,комунаги ,Бойкови висаджий и мутри, т.е. едни и същи сте бе!
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Главният Говнояд на България - Слави Трифонов от БТВ-то, окрилен от финансовите стимули на Гоце Койота /тайния собственик на БТВ/ и бон апетита на форумните кухоглави Кутевци-лайноядци, всяка делнична вечер от ефира на Гоцевата ТВ ни поднася личното си меню, а то винаги е едно и също: притоплени стари, многократно дъвкани от него и идиотската му трупа от ***, редки изпражнения на Гоце и приятелския му кръг от червени милионери-олигарси, които още не могат да се примирят с факта, че Борисов трайно ги изрита от властта и сега не могат да крадат на воля както преди! Но тия нещастни *** ако си мислят, че с тая жалка трупа от лайногълтачи ще успеят да навредят на правителството на ББ много се лъжат ще продължават да си дъвчат смърдоляците още дълго време докато празните им кратуни най-после уврят и разберат, че вредят единствено на себе си!
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
След Георги Димитров -който е избран начало на коминтерна - друг такъв успех е избирането на СерГейчо за председател на ПЕС!!!!!
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
249Отчаянието е лош съветник!:)
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Жалки червени потомствени *** и куролизачи, престанете всеки ден да лапате шланга на Бойко, щото от това лапане му става все по-голям и все повече ви влиза в *** ***! Ако и това още не сте го разбрали, значи наистина сте *** ***, което е кофти комбинация и застрашава бъдещето на скапаната ви *** партия!
отговор Сигнализирай
Новини