IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Каса не е напускала парламента, сигурна е Цачева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Думата "мишок" ме кефи много ......
отговор Сигнализирай
17
Юрист Хлебар Петров
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
На юристите много им приляга да вземат пари и въобще да боравят с финикийски знаци много ги обичат! Миналата година за двама съдии от СГС имаше съмнения,че са взели подкуп единият около 300 хил.евро, другата -250 хил.евро. Софийската градска прокуратура си изми ръцете, като каза,че няма данни за такива рушвети. През 2005-2007 г. трима съдии от ВАС Урумов, Икономов, Генков, бившият шеф на бургаския апелативен съд Й.Иванов и шефът на САС ген.Пенгезов чрез дъщерите и престарялата си майка (Икономов) ошлевиха ОПС-имоти в Приморско. Сетне се оказа, че бащите не знаели за тези авантюри на дъщерите (хайде де, да не би ние да ядем доматите с коловете). В края на миналата година състав на ВАС върна на работа ген.Пенгезов като шеф на САС. Там се представи героично генералската снаха Солакова. Злите езици говорят за рушвет 700 хил.евро. Преди няколко месеца шефът на ОкрАдмС-Бургас беше обвинен,че с подправени документи е приватизирал 12 дка земя в Равда за майка си. Този съдия не беше осъден , а ВАС наскоро подари тихомълком 12-те дка на майка му Руска Вълкова като коледен подарък. С рушвет се намеси и шефката на варненския окр.адм.съд Цветкова. И там осъдени няма. В предадения на следователя Петров рушвет за замазване на дела на ексвоенния мининстър Н.Цонев участвува съдия Сантиров от СГС. Сетне се оказа,че не е известно кой е дал парите за рушвета на следователя и кой ги е пренесъл очевидно извънземни, ама следователят е виновен, че е склонил някой си(съдия Сантиров) да осигури парите. Така че при юристите геле няма: падне ли им, прибират финикийските знаци без да се двоумят, пък нали са и независими и неподвластни никому, приватизират си на спокойствие.
отговор Сигнализирай
16
реален
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
УВОНЕНИЕ НА ВСИЧКИ ТЕСА ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
15
Икойще ги възстанови
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Паткооо, не ми акцентувай върху касата, а кажи кой ще ни възстанови 13 000 000 лв.?На колко народ пенсиите са това? За колко години ще стигнат? А вие гьотверени с гьотверени вдигате и годините за пенсия.ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПО СЛУЖБА-Бойко, Дянков и сие в ЗАТВОРА.
отговор Сигнализирай
14
advokat
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Отмъкването на сума, а не на касата като предмет. Не заблуждавайте с хумористичния си подтекст господа и госпожи от сайта днес.бг хората който уважават обективността в журналистиката и пишете конкретно каква сума от кого кога по какви причини и т.н . Това е истинският журналист а не този с плоските си и услужливи статии.
отговор Сигнализирай
13
странно
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Каква изненада. Вместо 26 млн лева излезнало 39 млн... Защо ли и аз като направя такива грешни прогнози в службата ме уволняват всеки път?
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Че то в Парламента, крадци колкото щеш. Те цяла държава окрадоха, че една касичка ще им избяга. Някой я е откраднал ей така, за спорта. Да провери дали още го бива с ръцете, или вече става само за консултант.
отговор Сигнализирай
11
Цачо Цачев
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Г-жо Цачева, ясно е, че сте юрист, но все пак следете какво говорите: Касата няма крачета и мускули , та да напусне сама НС! Значи някой я е прибрал: доколкото си спомням, ексдепутатът Хлебаров, сега ваш съмишленик и на ясла в ГЕРБ, юрист като Вас, я е "прибрал" на отговорно съхранение. Вие, юристите, видите ли пари, ама под формата на тестета банкноти, или пък нещо, свързано със съхранение на пари малка или по-голяма каса с червен или друг цвят, веднага ви блясват очите и прибирате. Той самият си призна това във вчерашните медии. Вие четете ли преса или само НПК, НК, ЗСВ и т.н.?
отговор Сигнализирай
10
До 11
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Не се притеснявай всички са го чели това, както и извадката от сайта която гласи "Всичко написано на тази страница е художествена измислица и не отговаря на действителността. Съвпадението с реални събития, свързани с дей- ствително съществуващи субекти и обекти, носещи същите имена както героите в изложените писмени текстове е случайно и неволно. Всеки читател и посетител на тази страница приема безусловно гореизложеното. "
отговор Сигнализирай
9
askhole
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
И какво? Все Дянков ли ще е виновен и как така злепоставя съпратиец и министър? Баси и фльорцата
отговор Сигнализирай
Новини