IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Синя радост и червена тъга по АЕЦ "Белене"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
секнаха паричните потоци към БСП сега се свива като медуза на пясъка
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Без Русия нищо не става.... ФАКТ оспорете го с аргументи.... без евтини ресурси нищо не става... евтини ресурси=богати българи=близки отношения с Русия
отговор Сигнализирай
13
атака
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До 17-гербер-Ти пък за какви комунисти говориш-то при герберите сте си само ***, деседари и милиционери. Не ставай смешен поне. За твое сведение, дори Станишев и Доган никога не са били комунисти и милиционери-това е факт
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Р.Овч е за затвора...а вече съм убеден ,че Кобурга е съветска разработка!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Синята комунистическа радост, подкрепена от гербавите комунисти ще ни построи цех за свещи. БСП е единствената алтернатива, която би могла да ни спаси от комунизма и млиционерщината.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Някой знае ли колко поскъпва газта средно на година и с тая газ колко ще ни струва кв/ч.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Как така, как така, много просто, едното се изгражда в полето, наново, другото е построено и се добавя. Около милиард и половина само се пестят от новите преносни системи. Второ, стига с тая съветска плоча, че без русия нищо не може да става. Газ може да има от Турция, от Набуко, от новата система за втечнен газ, която се разработва в световен мащаб. И това с около 25% по ниска цена. Плям плям, ама зад това все руски интереси стоят, добре де може и руски сантимент.
отговор Сигнализирай
8
мунчо
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Дано вблизко бъдеще се отвори фабрика за свещи,щото в тъмтното ще се бутаме като къртици.
отговор Сигнализирай
7
до 1
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 20
Хаха сините ще гледат парламенто отвън тоя път сега Бойко загуби моя глас искам не искам АЕЦ ще има и без Боко ще гласувам за БСП щом те са за АЕЦ.
отговор Сигнализирай
6
доволен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 22
За първи път поздравявам Бойко Борисов !
отговор Сигнализирай
Новини