IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов брани партията: Не искам и петънце да пада върху ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

391
666! СУПЕР...
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
....САМОУНИШТОЖАВАИТЕ СЕ РАЗДЕЛЕНИ СЛАБИ И ***...НОВ ИЛИ СТАР СВЕТОВЕН РЕД ...РЕЗУЛТ Е ЕДИН И СЪШТ...!...ТЪПИТЕ ОШТЕ ПО *** ...ОТ КАКВО СЕ СТРАХУВАТЕ...?....НОВ СВЕТОВЕН РЕД ЛИ...?....ИСКАТЕ ДА Е ПО СЛОЖНО И ГО ОБЯСНЯВАТЕ СЛОЖНО...СЪ НОВИЯ СВ. РЕД...ХИХИ...СИЧКО СЕ ОБЯСНЯВА С ВАШИЯ МЪРЗЕЛ...!
отговор Сигнализирай
390
Москва
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Комунисти напред, всички в този сайт сте оядени и тлъсти пенисонери като активни борци, военни и полицай и това е единственото хоби да мразите всичко защото ще спите с тлъсти остарели миризливи жени и нямате пенсия допълнителна за любвница. Аз имам .
отговор Сигнализирай
389
Баба
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
ГЕРБ ВСЕКИ ДЕН СИ СЛАГА ПЕТЪНЦА. ВЕЧЕ СА СТАНАЛИ ЕДНО ГОЛЯМО УХАЕЩО НЕНУЖНО НИКОМУ ПЕТНО.
отговор Сигнализирай
388
NEXT
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
"Искаме върху нашето име като партия да не пада петънце. "Вие сте направо в блатото, а Борисов мечтае за петънца.Блатният *** ГейБойко.
отговор Сигнализирай
387
666! СУПЕР...
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
....БАЦЕ Е МРЪЛЯФ СЕЛСКИ ПОЖАРНИКАР ЦЕЛИЯ У ПЕТНА... ЗА КВИ ПЕТНА ГОВОРИ...!...ИМА НАИ МНОГО ПЕТНА У БИОГРАФИЯТА...ДА ИЗБРОЯВАМЕ ЛИ...?
отговор Сигнализирай
386
сори
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Най-голямото петно ГЕРБ си лепва, защото не се потърси отговорност на тези, които с подписите си ощетяваха и ощетяват пряко и косвено държавата. И защото ГЕРБ продължава да работи само заради външни "отзиви". А, кой ще поработи на правителствено ниво за българския народ?! ГЕРБ просто се вписа в редиците на политическата върхушка и петното е неизтриваемо!
отговор Сигнализирай
385
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
борисов стига си се оправдавал ами вдигни данък печалба на производителите на електричество от фотоволтаични централи.
отговор Сигнализирай
384
Пешо
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Борисов и Герб никога няма да поънат!Защото *** не потъват!
отговор Сигнализирай
383
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Вече няма смисъл от такива призиви. Хората ви видяха колко пари струвате.
отговор Сигнализирай
382
До 431
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Герберастче, що не се скриеш? Колко ти плащат за всяка глупост, която пишеш?
отговор Сигнализирай
Новини