IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Как ще се оправим? Който знае, нека каже!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

149
Ъц...
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Съжелявам, но оправяне няма! Тинята в която потъваме и ние е глобална. За едни тя ще настъпи по-скоро и болезнено, за други по-късно, но, не по-малко болезнено!Един мъдрец беше казал "Парите са инструмент на власта, а не обратното."Тези, които дърпат конците в световен мащаб, те ще решат и съдбата ни. Надявам се някой да реши и тяхната.
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Какво толкова има да се оправяме, аз не виждам? Какво искате да се случи? Яхти ли искате, частни самолети ли? Всичко живо се вози на коли, почива по хотели, пазарува. Не виждате ли, че просто ви пускат глупави статии, за да ви карат да си показвате простотията?
отговор Сигнализирай
147
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
ами докато си траем няма да се оправим
отговор Сигнализирай
146
СПАСИТЕЛ НА БЪЛГАРИ
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
КАЗАХ : трябва да се роди НОВИЯ ЛЕВСКИ - български много смел мъж, НЕЗЕМНО СМЕЛ МЪЖ . който да взриви в стил АНДЕРШ БРАЙВИК няколко много важни места в София и в продължение на година-две , да бъдат застрелвани 10 от най-най-богатите българи, държащи си парите в ... а не инвестиращи в държавата си , в производство и подем на икономиката ни.НЯМА ДРУГ ПЪТсамо на това се надявам - ДА СЕ РОДИ НОВИЯТ НЕЗЕМНО СМЕЛ ЛЕВСКИ
отговор Сигнализирай
145
Яко
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ако гъзът на *** имаше ***, щеше да носи прякор Тиквата...
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
е все е било ама такова чудо като сега никога не е било
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Нека се търси отговорност за днешното състояние на българите от всички , които направиха една бандитска и ограбваща приватизация!!!! А това са всички правителства до момента !!!
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
ще се оправим на кукуво лято
отговор Сигнализирай
141
ИСТИНАТА
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
БГ. ще се оправи ако я вземат пак турците или руснаците !!! Българите сами не са способни да се управляват и развиват ,знаят само да рушат !
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ще се оправим като Бойко направи навсякъде магистрали нали това слушаме от известно време
отговор Сигнализирай
Новини