BGONAIR Live

Скоро ще бием енергийната зависимост, убеден е Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
дрескод
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Трябва ли главата на нацията да ходи небръснат???От тук нататък кво да говорим............!
отговор Сигнализирай
108
уса
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Каквото и да ни баламосват ,става дума за много пари.И каква е тази енергийна независимост,егати смешника-знаете ли колко от ветрогенераторите,вец и тец са на чужди фирми- е за каква енергиина ефективност говориме.Тея да ги разправя на бабичките на село.
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
някой знае ли кой дърпа конците на ББ?
отговор Сигнализирай
106
фен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Тоя *** няма ли поне един път да се избръсне. Излага нацията пред целия свят.Дано за напред да избираме поне културни хора, които да имат представителен вид.
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Мда, като нямаме ток ще бъдем напълно независими...
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До НФБи вашта партия е фалшива атака се провали сега телевизия за производстео на апртиикак не ви е срам да лъжите бедни пенсионери бедо преди години смотаната ви телевизия снимаше кой е закъснял със сметката 2-3 дена и го излъчваше по 5 пъти на ден ся сте зели да говорите за моралманиполатори жалки как не ви есрам бе смешници
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
А аз новини за съсела не влизам да чета,толкова ме дразни селската му муцуна,че по-добре да го прескоча.Ама платените не подбират-работата си е работа и се радват ,че има минуси за ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
а един недообръснат субект със тъмно минало и никакво бъдеще си бръщолеви едни и същи глупости
отговор Сигнализирай
101
Кире
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
На мутрата вече му стана професионална деформация да лъже.... 0% инфлация...ама на кой ги говори той тия...
отговор Сигнализирай
100
до 111
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Станишев може повече ;)
отговор Сигнализирай
Новини