BGONAIR Live

Енергийната зависимост е голяма тежест, рече Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
БЪЛГАРИН
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Енергийната зависимост е голяма тежест, рече ДянковЕЙ ЕНИЧАРИНО НА НАС ЛИ НИ ГО КАЗВАШ.
отговор Сигнализирай
54
Данчо
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Ако газта идваше от САЩ,нямаше да дрънка глупости дори и цената да беше по висока,явно господарите от САЩ са недоволни.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Ако не е Бойко Дянков ще се изцепи някоя простотия...неам думи вече....по добре да не се изявяват и двамата медийно че виждам черно вече...
отговор Сигнализирай
52
стоян петров
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Липсват ми българофилите. С изнанада констатирам удоволствието с което някой наши сънародници гледат РУСНАК КАК БЕСНЕЙ НАД БАЩИНО НИ ОГНИЩЕ. Защо излагате на показ жалките си раболепни душички. Разбирам ако ви се плаща, но мисля, че не етака. Та всички ние имаме един интерес - по ниска цена на газа, за какво спорим. За какво загърбвате собствените си интереси за да се подмажете, за да се харесате, за да се предложите на някого?
отговор Сигнализирай
51
sis
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Ох, тия само се оплакват 3 години вече. Все някой друг им пречи. Решил съм и аз да взема да гласувам за ГЕРБ на следващите избори, имам обаче едно условие.ББ да го чуя едни път поне да каже: " Аз съм виновен" за нещо.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Дянков да вземе пример от шефа на ЦРУ!
отговор Сигнализирай
49
В.С.
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Видно от коментарите,гербовите привърженици са хора с явни психични отклонения.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 9
500години турско робство и 136г руско иго СТИГА ТОЛКОВА-ВЪН КОМУНИСТИ И ТУРЦИ ОТ РОДИНАТА НИ
отговор Сигнализирай
47
@
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Енергийна независимост няма и не може да съществува, ако чужди компании ще инвестират средства и технологии в добива на природен газ у нас. Ако проемеем това, ще разберем, че просто ни баламосват, и че ще заменим руският монопол с някакъв друг, избран поради конюнктурни интереси.
отговор Сигнализирай
46
стоян петров
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Който и да е финансов министър ще прави каквото той прави. А това, че ще ви го представя като социална политика, като грижа за трудещите се, като благородство на управляващите, като върхови партийни постижения, моля, моля. Дянков поне е прям, директен и ясен. А, че във всички страни мразят финансовите си министри е разбираемо.
отговор Сигнализирай
Новини