BGONAIR Live

Магистратите трябва да бъдат стимулирани, смятат от ВСС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
gg
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Добра работа?! Реформи?! Че и стимулиране?!То и в образованието има реформи и хората си вършат работата, ама никой не ги стимулира. Независима ли била съдебната власт? Еми, тогава да се стимулира независимо от държавния бюджет, т.е. извън него, както иска. Аз, като данъкоплатец, не искам да ги стимулирам тези.
отговор Сигнализирай
1
СмаХнат
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Какъв бонус, какви 5 лева - палячовци. Вас ви сочат с пръст че сте корумпирана и слугинска шайка, вие говорите че реформирате системата. ***
отговор Сигнализирай
Новини