IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пари за скок на пенсиите от 1 април има, увери Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
льольо
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Взех да си мисля,че посегнаха на собствените си спестявания,за да увеличат пенсиите,че пак да дойдат на власт!Не се смейте!"Спестиха" достатъчно!
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Я , Брат Пит с пъпките и с очилата пак се е появил.Този пискливко е по-противен и от Буда.
отговор Сигнализирай
58
ДО 62
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Нали, кво разбира българския народ. Да гледаш баба ти да не може да си купи повече то 100 грама салам и 200 грама сирене. Да гледаш как БЪЛГАРИ ровят по кофите за ***, да гледаш как хората стоят на студено, за да могат да си платят тока е чудесно нали. Нека благодарим на Дянков. ДЯНКОВ ИЗЛЕЗ НА 3-ТИ МАРТ ДА ТИ ПОДНЕСЕМ ЛЮБОВ !! ИЗЛЕЗ ***, ИЗЛЕЗ!!!
отговор Сигнализирай
57
Пълно е с мързели
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
Пълно е с мързели, които разчитат на държавата за подаяние. Пенсии та пенсии! И със 100лв да се увеличат пенсиите, пенсионерите няма да са в по-добро състояние. Това са Станишевски популистки идеи, които нямат и не могат да имат почва в сегашно време! Решението е в малкия и среден бизнес. Решението е в предприемачите, които в нашата държавица са мнооого ама много малко, решението е в образованието и преквалификацията на старите кадри. Уважаеми мързели разчитащи на държавата, хванете се в ръце!
отговор Сигнализирай
56
bosnak
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Я, насъпания тестис каква снимка избаря
отговор Сигнализирай
55
ШИМОН ВДЯНКОВ
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
КАЗАХ ВИ АЗ НЯМА ДА НАПУСКАМ,ЩЕ МИ "ЯДЕТЕ ОЧИЛЦАТА" И "ЩЕ МИ СЛУШАТЕ ГЛАСЕЦА" ОЩЕ ЕДИН МАНДАТ COOL.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
вдигат се пенсиите , трябваше да вдигнат и заплатите , пък следващото правителство , да обяснява правилно ли е.
отговор Сигнализирай
53
шишо
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Този *** Дянков , трябва да се ленчува публично.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Пъпчивия хрантутник се е върнал да замете следите.
отговор Сигнализирай
51
pol
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
Този човек, спаси България от спиралата на фалита. Много хора се изказват неподготвени по темата финанси и бюджетиране.
отговор Сигнализирай
Новини