BGONAIR Live

Ще признае ли губещият резултатите от вота?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
въча
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Нямало да признаят загубата си ...Сега е момента да си изядат големия бой дето го чакат 23 години
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Анонимен Няма ги защото са на оперативка.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
преди няколко дни видях един "пич" в едно заведение с 3 лаптопа, с 3 различни акаунта във фейсбук... на трите и пишеше ту от единя ту от втория ту от третия... странно беше, че на средния пишеше само с главни... не исках да шпионирам, но седях зад него... в da Hause в Младост 1... и забелязах, че е сложил една снимка и я коментира сам от 3 ... очевидно негови акаунта... смешно беше, че отговаряше и на 3-те машинки... е това е разтроение на личността... съжалявам, че го споменавам... сетих се защото не бях виждал някъде другаде да се пише само с главни бувки...освен сега...
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Смятам, че столетницата отдавна е надхвърлила пенсионната възраст и е време вече да излезе в заслужена почивка.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
55
БоСимеонов
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
През последните 20 години от България постепенно изтичат интелигентните, дейни и разумни хора, но политическата система някак си успяваше да бъде що годе стабилна. С появата на ГЕРБ всички разбрахме, че утайките са станали повече от бистрата част на нашето общество и затова имаме тази партия на власт. ГЕРБ не може да си позволи загуба на предстоящите избори, в противен случай край с тях. От друга страна, ако ГЕРБ спечели, край с България. Точно толкова просто е.
отговор Сигнализирай
54
75
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Съгласявам се с по предните коментари.На последните два избора бсп и дпс не са мръднали от към гласове.И когато управляваха и когато не управляваха гласовете им бяха едни и същи.Но управляваха ,защото тогава избирателната активност беше малка.Повече от тези гласове,които са имали да сега те няма да получат,но при ниска активност с тези гласове могат да управляват в коалиция,при висока активност -не могат.
отговор Сигнализирай
53
hagen
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
На всички е ясна че БСП загуби ли изборите с нея е свършено.Няма да има Батко и Братко няма да има строежи по 2000 евро квадратен метър няма да има и случката Хохегер.Ето защо Станишката е тръгнал от врата на врата да агитира и да бърше пенсионерски *** само и само да е първи.И ако загубят то ще бъде хленцане че изборите били купени макар че още от сега червени емисари бродят в гетата и обещават платени сметки за ток срещу пуснат глас за тях.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До 60....така е,ени от виновниците да сме в това полужение са тези който неса гласували защото БСП и ДПС имат 100% твърд електорат
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Колкото и автобуси да докарат и гласове да купят има ли висока избирателна активност са загубени.Когато ни управляваше коалицията-избирателната активност беше ниска,затова бсп,дпс и ндсв взе властта.На последните избори те имаха същия резултат,но не успяха да вземат властта,защото гласуваха над 4 млн.души.Не гласуването е в полза на бсп и дпс,защото те имат твърди гласове,но при висока избирателна активност потъват.
отговор Сигнализирай
Новини