BGONAIR Live

Това е обикновена катастрофа, сигурен е президентът


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
1011
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Най - обикножен пътен инцидент" ел Президенте защо сте толкова ограничен,ПТП-ТО е станало с два крадени автомобила.Единият е моят-този с който са избягали,че даже и глоба са ми пратили от кат за превишена скорост,забавляват се крадците какво да ви кажа...Харчим толкова много пари за камери,а това е и държавно трасе и още немогат да кажат нищо по-случая.,.как се коментира такова нещо???За 2 месеца за 2ри път ми крадат колата от частен паркинг,тези от ДАНС виждат кои са крадците и какъв е резулта
отговор Сигнализирай
25
666! СУПЕР...
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...МОСТА НА ФЛУБЕНИТЕ...ЦАЛУФКИ И ОП...БУММ...!
отговор Сигнализирай
24
ганьО
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
опущихте реда бе ел президенте
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тия танцьори явно си мислят, че пътя е техен.
отговор Сигнализирай
22
Тодоров
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
т.н. президент/без голяма буква/ коментира пътни произшествия?!? Този човечец дали изобщо знае какви са задълженията му като държавен глава? Пълна тъпотия.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Или е сплашване или тая държава е паднала до трагикомедиини случки.Вица е:Шефа на данс тръгва на уроци по кормуване.Блъскат ги мутри и единия излза и вика на другияБраточка даи да изчезваме ,че тоя е много важен , а другия кои е бе ,абе незнам ама шефа на Данс му е шофъор :)
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
а сега по Босфор ТВ очевидец каза че дансаджиите са се били *** от страх и не са излезли от колите.А когато човека им казал че хората от джипа са избягали "героите' на Народна Милиция не повярвали и продължили да седят в колите.И тези ще ви пазят...........ОЛЕЛЕ
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
"Това е обикновена катастрофа"Катастрофа поради некадърността на айдуцуте.Както всичко в тая държава така и айдуците ни са НЕКАДЪРНИЦИ.
отговор Сигнализирай
18
бай БУДАЛ
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
При управлението на БУДА, Държавата КАТАСТРОФИРА тук си някоя кола е проблем
отговор Сигнализирай
17
Г.Т.
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Шефът на ДАНС, засечен в лява лента и ударен отад. Пак ще се повторя. Разбрал, че джипа е краден и се е опитал да спре крадците!
отговор Сигнализирай
Новини