IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Трябват промени, инак борсата за подслушване ще стане скъпа!

Веднъж да те хванат ядосан, после се червиш, разясни Борисов

Бойко Борисов Снимка: БТА

Бойко Борисов Снимка: БТА

ГЕРБ ще подкрепи промените в закона за СРС-тата в следващия парламент. Това съобщи лидерът на партията Бойко Борисов в Пловдив. 

По неговите думи след всичко, което се случва напоследък и най-вече с незаконното подслушване в домовете на хората, явно е, че законът трябва да стане много тежък за тези, които си го позволяват. 

„В противен случай борсата за подслушване ще стане много скъпа и всички ще се изкушават - без нас, и това ще бъде тежък удар за демокрацията”, каза още бившият премиер.

Една такава борса според него ще стане удобна за магистратите, политиците и всички, които искат да накърнят нечие достойнство. 

„Представете си дори вас да ви подслушват 24 часа и ви хванат в момент, в който сте се ядосали на оператора или на колега, представяте ли си после как ще се черви всеки, но това е животът”, заяви лидерът на ГЕРБ.

Той подкрепя всичко в тази насока, защото досега само ГЕРБ били единствената жерта на това. Бойко Борисов коментира, че два месеца се е говорило как МВР подслушва, а сега само срещу тях има пуснати компромати. 

„Когато агресивно действат дадени медии, което не отговаря на етиката или подклаждат към бунт, неправителствените организации не го коментират и им се струва нормално”, каза още Борисов.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата