IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Още никой не потърсил „Атака“ за бъдещ кабинет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Схемата
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
е следната - Коалиция БСП - АТАКА - скрита опозиция ГЕРП - ДПС заедно ще Бойкотират законите. Всичко е ясно.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
НА СНИМКАТА ----СС и ГЕСТАПО!
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
АТАКА трябва да управлява България поради простата причина, че Сидеров е най-добрия български политик.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ревизията е много просто нещо за изпълнение.Гледа се бюджета и се виждат движенията на средствата.Нищо в света, където играят пари, не е без контрол-ревизия.ГЕРБ обляха електората с чувството си за справедливост и желание да преборят корупцията.Къде са парите от фискалния резерв, Здравната каса, къде и как са усвоените средства от ЕС, къде и колко е ръстът на икономиката, къде е Дянков, къде е дългът на държавата? Къде е социалната политика, къде са събраните акцизи? Къде е исономиката?
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
По последни дaнни БСП+ ДПС имaт 120 мaндaтa
отговор Сигнализирай
98
Киро Слепото
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Абе ,аз ги потърсих ,ама са се скрили !Чакат разрешение ,ПОРЪЧКА от ---А.Доган !
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Волене,Волене КРАЖБАТА и ЛЪЖАТА са ни вече черти на НАЦИОНАЛНИЯТ ХАРАКТЕР на българите!!!!Мисленето вече е:Има ли далавера за големите,все ще остане по нещичко и за нас,а ти говориш за РАДИКАЛНА промяна и спасение!!!Кой народ да я направи??? Уж си националист,ама с тази тактика която БСП и ГЕРБ прилагат Сталин и Хитлер пасти да ядат по отношение ПРОПАГАНДАТА която прилагат върху собствения си народ!!! Даже вече сами почнаха да си вярват на своите лъжи!!Управия ли-в следващия ни живот МОЖЕ БИ!!!
отговор Сигнализирай
96
da
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Каква ревизия, те вече повече от два месеца не са на власт
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Аз - също искам ревизия-открита и ясна!Искам такава и за НАП .
отговор Сигнализирай
94
ник
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
В момента, в които се подложи на олигархичните слуги бсп-дпс (винаги с малка буква),Сидеров е свършен.Много добре знае ,че с тях няма как да работи по програмата "Сидеров".Всичко друго означава ламтеж за лично облагодетелстване и против България.Повече няма да го подкрепяме.За сега чакаме.
отговор Сигнализирай
Новини