IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Като ни подвикват грубости, отговаряме. Не сме плазмодии!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Избирател 1
преди 11 години
Харесвам 53 Не харесвам 14
Браво Лора, браво БТВ !Ако трябва да бъда честен, аз лично много пъти съм критикувал позицията на репортерите или водещите на БТВ, когато според мен не са кореспондирали с интересите на обществото и България (М.Бенатова в Катуница и др.).Тази сутрин обаче искам да Ви поздравя за това, че поставихте на мястото му един позабравил се *** политик криещ се зад националните интереси.Това наистина е позиция на една НАЦИОНАЛНА телевизия!следва продължение
отговор Сигнализирай
11
Див Селянин
преди 11 години
Харесвам 49 Не харесвам 13
10
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 59 Не харесвам 10
Браааавоооо...на всички бълагри които го вкараха в парламента това куку!!! Ходи с борци- охрана, обижда и се бие - заради него и подкрепата му за турското правителство, ще се изучава "майчин турски" в училищата. ПРЕДАТЕЛ, *** ДОЛЕН
отговор Сигнализирай
9
тъпчо
преди 11 години
Харесвам 37 Не харесвам 4
Валери Симеонов/не го харесвам изобщо де/ сутринта го нарече "калкулатор". Може би е точна думата..:))
отговор Сигнализирай
8
Пешо
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
И на новите избори кого да изберем?
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 77 Не харесвам 10
По-бързо нови избори за да го изринем тоя ***!
отговор Сигнализирай
6
тъпчо
преди 11 години
Харесвам 72 Не харесвам 14
Хи хи хи! Заслужава си да се види. Лора го навря на кучето в.........
отговор Сигнализирай
5
10
преди 11 години
Харесвам 66 Не харесвам 13
Болен паша сам си признава "Абсолютен *** съм, харесвам жени тип ку*ви"...а колко изцепки има не е за говорене! Психиатрия и за него и за лумпенизираните му фенове!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 45
Вижте ги Сидеров, Янев, Борисов. Лидери на политически сили. С поведение на *** и селяци. И двама от тея тримата са в парламента - народни представители, представете си. Превръщат държавата в едно неспирно шоу за ***. Радвам се, че БСП и ДПС са на власт, защото честно казано...алтернативата е пълно безумие.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 95 Не харесвам 16
Моля всички новинарски сайтове и телевизии, които не се идентифицират като турски, да спрат да наричат този любител на турски ласки Воуен националист! Ние ,българите, не го мислим за такъв, спрете да ни го натрапвате, моля!
отговор Сигнализирай
Новини