BGONAIR Live

"В капан сме, ако всички проблеми се свеждат до една персона"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
местанчоо
преди 12 години
Харесвам 35 Не харесвам 3
Вие не сте в капан,шушумиго,ние всичките сме в капан!Ама когато строшим капана,вие ще ревете!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Едната персона е само символ на проблема, но господин Местан прекалено "екзактен" за да го схване.
отговор Сигнализирай
Новини