IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Йотова: Не е важно колко са били, а защо дойдоха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
458726
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
А лятото беше важно колко са, а не защо дойдоха на Цариградско?!Тия, които дойдоха в неделя и си изхвърлиха байрачетата на шосето, за да ги тъпчат минаващите след тях, тия журналистите ги питаха за какво идват. Казаха да стачкуваме, но мнозина не знаеха кой е премиер и за какво стачкуват.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
30 хил.манифестанти нали така,колкото за едно депутатско място според правилника,е,за кого по напред,я,да се преброят и с евродепутатите,а има едно число 18 и особено в млрд.се дели на 1 до 240 без остатък,да си го поделят и да го връчат на Орешарски и той,нали са в негова защита,ако е кадърен от едно орехче да направи куп заради името на дядо си,защото като викнеше баба ми-идва орешаря,събирахме ние от мазето миналогодишните орехи без да питаме-а за какво са му толкова на него,за каква баница.
отговор Сигнализирай
111
STARBUCKS-USA
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Когато от Сараите заговорят, всички послушници и предатели -изпълняват !
отговор Сигнализирай
110
сдг
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Йотова,ние знаем "ЗАЩО ДОЙДОХА"Заради безплатния транспорт,20 лв. на калпак и суха храна.Така че поне като сте орани мълчете!
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
И въобще не е важно, че изобщо са дошли. По-гнусна изява от това стадно пришпорване на *** с рейсове под строй историята не познава.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
неописуема приматност. Обаче самочувствие, самочувствие , напомпаност..., къдетоприматските прически са неизменен атрибут.
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Йотова: Не е важно колко са били, а защо дойдоха-----------------Е нали медиите ги питаха? Един отиваше да гледа мача Левски - Лудогорец.2-и отиваше да подкрепи ДПС.3-и не знаеше, кой е премиер на България, а по едно време дори скандираха "ОСТАВКА".
отговор Сигнализирай
106
Рали1
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До Бай ЦалоНе псувай ,че се множат !
отговор Сигнализирай
105
pantudi
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Предполагам *** отдавна щяха да бъдат интегрирани в обществото, ако не беше управлявала БКВ в последните 80 години ...
отговор Сигнализирай
104
чоеков
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Йотова: Не е важно колко мъже са ме праскали, важното е защо са ме праскали
отговор Сигнализирай
Новини