IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Връщат пушенето на закрито до Нова година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
Реалист
преди 11 години
Харесвам 34 Не харесвам 8
Тези, на които Станишев е обещал да върне тютюневия дим в заведенията нямат пари да идат на заведение.Пари в заведенията оставят работещи здрави хора и семейства или само майки с деца.Като изгоните тези хора от смрадливите заведения ще ви останат само малка група безработни кафеджии,които само убиват времето на кафе с цигарка.
отговор Сигнализирай
141
бедни сме и жалки см
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 20
Понеже всички сте образовани и разбирате много да Ви споделя един ФАКТ(нещо което се е случило в реалността) От акцизи за тютюневи изделия България вкарва във хазната 2милярда евро и те са само толкова защото бате Боко си вкарва контрабанда за 5 милярда на година. Точно зарди себе си а не заради вас Будичката ви забрани пушенето ;) Ама а дано да пребъдете здрави и живи щото напредваме в класацията на ЦРУ по смъртност и дълбоко ме съмнява да е заради цигарения дим ;)
отговор Сигнализирай
140
Красимир
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
До Анонименкато не искаш стой си у вас :)
отговор Сигнализирай
139
v140
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 15
Само един настина *** и необразован човек би подкрепил отпадането на забраната...
отговор Сигнализирай
138
тя
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 7
с това ли решихте да привлечете хората на своя страна-с цигарен дим.Е няма що-големи обещания,големи изпълнения.Личи си ,че колко и да се стремите на промяна буксувате на едно място,да не кажа че давате крачка назад.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 39 Не харесвам 12
Не искам да ме тровите!
отговор Сигнализирай
136
makedonski
преди 11 години
Харесвам 48 Не харесвам 5
БСП няма бъдеще по една много проста причина - назадничави са във всяко едно отношение. Няма начин да упееш в един свят който върви единствено напред и нагоре, ако си тръгнал назад. Единственият проблем, че така забавят стремежа милиони хора за напредък. Оставка, мизерници!
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 44 Не харесвам 5
Знаем ги разделенията на зали...с по един фикус из между масите.
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Няма защо да се хабат и сега щом стане 0.00 часа се пуши по заведенията!
отговор Сигнализирай
133
Просто и ясно!
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 14
Който е ЗА "пушенето", значи е ПРОТИВ Бойко Борисов!Тва е! Друго няма!На никой не му пука за здравето или за бизнеса!Всичко е защото Бойко Борисов се обяви ПРОТИВ "пушенето"!Нещата ще се променят ако пушачите се окажат по-големия брой избиратели!
отговор Сигнализирай
Новини