IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Още търсят истинската самоличност на Салахедин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
AIMILIVS
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
ОСТАВКА бе ...може ли такова нещо бе !!! Един *** на луди ви направи бе !!! Или може би вие ни правите луди нас !?
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
На некъдърника Йдвчев цялата му работа е такава!Изобщо не му ясно колко бежанци и ***, колко са нелегалните, какви са по националност, тяхната точна самоличност и т.н. ОСТАВКА!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
То да не е да приписваш от на студент личната карта трябва и акъл.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Офчеф не се напъвай, питай бърже Гърците. Нито успяхте да го заловите, нито ще разберете кой е тоя,паляци. А колко още са като тоя.
отговор Сигнализирай
25
xx
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Щом е доказано,че този Салахедин е онзи,който нападна момичето,няма значение как се казва и това,че си сменял три пъти името-на съд и това е!! Най-вероятно е доказано чрез разпознаване-дано е перфектно изпълнено и пак казвам-на съд!!!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Направо трепач-според международните договори това не е достатъчно за отказ за получаване на статут-бежански,или тръгнали няколко таквиз по пътя се поизгубили,един им събрал хартиите и се представя като от тях,звучи невероятно,и за какво ли са тръгнали въобще,да цапат ***,има нещо гнило тук,летливо,през водна баня за прекарване,май това беше казал някакъв специалист антитерорист.
отговор Сигнализирай
23
1
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Наръгаха с нож 25-година плевенчанка насред София, полицията се съмнява в бежанците.....Полицията претърсва населените с бежанци хостели в районаПоредно престъпление и то срещу жена разтърси София. В нощта на четвъртък срещу петък неизвестен мъж е наръгал с нож млада жена, след което е откраднал чантата й и избягал. Престъплението се е разиграло в станалия печално известен като Арабския квартал район между улиците Цар Симеон и Пиротска.
отговор Сигнализирай
22
ей сахаладине
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Пускай дългите щото йовчев ти има айпито и адреса щете арестува за ПИСАНЕ ПРОТИВ ВЛАСТТА..ТИ Я СКВЕРНИШ....
отговор Сигнализирай
21
мм
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
В Гугъла проверихте ли?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Как не го знаят бе, виси тук във форума и по цял ден се жалва за фаровете. А сега свари полицията на габарити и отдалеч им пусна дългите... Ще му хванат спатиите на този.
отговор Сигнализирай
Новини