BGONAIR Live

Пленумът на БСП не ни влияе, категоричен е Орешарски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
за лудите,лудница
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Естествено,че БСП не влияе. Шефовете на Орешарски са ДПС, Пеевски и Цв.Василев.
отговор Сигнализирай
1
caramba
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Нагла МУТРА си ти, но не се притеснявай, скоро ще си намериш майстора. Твоите авери на които в момента буташ под масата лично ще те опушкат !!! До тогава се подсмихваи на простия Българин.
отговор Сигнализирай
Новини