IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ води с 32.18% при обработени 54.26% от протоколите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Варна Варна.... видяхме ви за кой гласувахте - 20% избирателна активност в града
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
За да управляваш се искат 50% +1 глас.. Тиквената партия има ли ги? Нагледен пример Сладолед струва 51 стотинки , пред фризера стоят Бойко имащ 33 ст, Сергейчо имащ 19 стотинки , Ахмед с 16 Николайчо с 12, и Мигленка с 7 ст. Още 3 деца имат по 3- 5 стотинки Бойко на теория е най богат но на практика няма да яде сладолед. Другите деца могат да си купят 1 сладолед и да си го разделят, а Бойко ще гледа от страни и ще циври.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Каквото е казал и каже Доган, това ще е другари ***, под какъвто и цвят да сте-гербави или бесепари, пколкото и да не ви се иска и стиска и все повече ще му се навеждате А с времето още повече-елементарна аритметика е. ДПС е с постоянен и твърд електорат и от него всичко ще зависи.
отговор Сигнализирай
59
ХА-ХА-ХА !
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
до 79Така е. Комунизмът си отива. Идва ... *** и ислямизацията, която вие странно защо наричате "европеизация" !
отговор Сигнализирай
58
Варна
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Ще гласуваме за този, който не краде. За Бойко Борисов.
отговор Сигнализирай
57
до 76
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
тъпек питам те защо населението на България ИЗЧЕЗВА?! нали е демокрация?? Какво мълчиш, путек долен??
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До АнонименГроздето е кисело, нали?А ако бяхте спечелили вие от БСП какво щяхте да кажете по отношение на значителността на изборите, червени ***.За 11 ти път ГЕРБ ви разгроми!
отговор Сигнализирай
55
Абе
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Къде е онова злобното джудже? Волен ли, Болен ли се казваше?Ха ха, толкова много кинти потроши в тая кампания, а се издъни яко!Сега как ще обяснява провала си пред господарите си?!ЦИРКАДЖИЯ!
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Комунизмът изчезва бавно, но сигурно заедно с електората си. Лошото е, че заради комунистите останахме в клоаката не само на Европа, но и в нормалния човешки свят.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
тези сините няма да мирясат докато и последния българин не емигрира, пред нищо не се спират крадливите ***. С радост се махам от България, пожелавам на всеки демократ в България синът му зет да му доведе, по-чести гей паради, дъщерите ви да проституират из цяла Европа, както е и редно в свободните демократични страни, заплати от по 250 евро, за да може малките ви главички да се чувстват свободни, както и 20 годишни автомобили. Да затворят поне още толкова болници и училища!
отговор Сигнализирай
Новини