BGONAIR Live

БСП: Вотът няма да мине, за ГЕРБ остават сълзите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
А така, ръфайте се, ***, докато ДПС завладява държавата!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
3
?!?
преди 12 години
Харесвам 42 Не харесвам 6
Кви сълзи,виж колко процента взе бе изтърсак...не осъзнаваш ли че потъваш,а чакай забрайх,че комунист и осъзнаване е мнооооого далече !
отговор Сигнализирай
2
Язък
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Ах, как ми липсват Яне Янев и Сидеров в сегашната ситуация. Какъв купон изпускаме.
отговор Сигнализирай
1
гном
преди 12 години
Харесвам 49 Не харесвам 0
Всички вие без изключение сте виновни не само за енергетиката,а и за състоянието на държавата!
отговор Сигнализирай
Новини