IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ако президентът ми връчи мандат, ще го бавя максимално!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
36,запази тъпите квалификации за себе си,абсолютно сигурен съм,че ти пасват идеално !
отговор Сигнализирай
29
бб
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
кръв повръщам , мандат не връщам .
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Магистралата до морето в момента работи срещу Тиквата, той затова се уплаши хахаххаха
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
НАДЯВАЙ СЕ ГРОЗНИКО,ЧЕ ЩЕ ТИ ГО ВРЪЧАТ.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
'Няма да събираме хората от морето" - Провинцията ли има предвид?
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
400 000 гербера били на риболов по време на евроизборите и не могли да гласуват за любимия си вожд. Не знаех че имаме такива дълги брегови ивици с възможност за риболов, щото през 10метра да застанат 400 000 гербера с въдички са 4000километра.Сега със сигурност знам, че поне 500 000 гербера ще бъдат на почивка "точно" през октомври или ноември, когато са изборите и "няма да могат да гласуват".
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Рапоне, какво стана бе мой, нали искаше оставка и незабавни предсрочни избори, м? Що се уплаши? Защото няма да събереш мнозинство заради отпуските?
отговор Сигнализирай
23
Джедай Мастър
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 10
Рапона продължава да се държи като нацупен и заядлив тинейджър, избирателите му наистина са прости до безумие.
отговор Сигнализирай
22
Пожарлиев
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
*** давайте, само 14 минуса... да не е намалял надника? Очаквах повече минуси, все пак директивата е да се плюе Борисов без доводи. Оставете го Бойко, кажете за задължителното гласуване. Защо шефа на БСП изведнъж забрави за това свое предложение?
отговор Сигнализирай
21
Бай ганьовци
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 11
Тоя дебелак още не е взел властта и се оправдава. Гответе се в следващите години да слушате как Станишев съсипал държавата и взел 3 милиарда, които той господ трябва да връща. Живея в България, но слава Богу доходите ми са от чужбина. Заслужавате си го тоя ***- фенове на Бойко : застаряващи лелки, тираджии, софийски селяни, чалгаджии и келепирковци. Пропуснах ли някой ???
отговор Сигнализирай
Новини