IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кабинетът обмисля хуманитарна помощ за Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
mmm
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
А на нас кой ще ни даде помощи!!! Смъртността ни е по-голяма от тази на Сирия, в която се води война!!!
отговор Сигнализирай
52
Доктор Сър Пичук
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 29
Да живее САЩ, долу русия, путин и комунизма!!!
отговор Сигнализирай
51
Анон
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Едно българско дете, спасено с тези пари е по-ценно за нас от тази помощ за Украйна.Да дарят по две министерски заплати и да отворят дарителска сметка с СМС - който милее за украинските деца , и то само за тези извън Донецк и Луганск, да дава!
отговор Сигнализирай
50
до 63
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 23
На путлеристите от Донецк и Луганск има кой да им дава помощи. *** изпраща вече 4-ти конвой с "хуманитарна" помощ. Всъщност това е конвой катафалки за инасяне на руска *** и трупове от Украйна в Ростов-Русия, където Путин е оборудвал огромна морга за опознаване на труповете и тяхното разпращане по територията на Велика Русия.
отговор Сигнализирай
49
До 55
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
"за бедствията в България няма пари а ще пращаме навън ???..." Това е така, щото сигурно ние отвън, пращаме вътре! И след всичко това ти идва да изкрещиш "Вашта м..*** ***" ......................Що е носталгия!? Желание да се върнеш в Родината за малко и да се убедиш, че не си заминал напразно!!!.....................Българи по всички краища на света, съединявайте се!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
А свидетелство за нашата последователна политика по отношение на България и проява на солидарност и съпричастност със съдбата на българските граждани в тази изключително тежка ситуация с наводнения? Къде е???
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Не че парите са кой знае колко,но принципът е важен.Имам няколко реторични въпроса. 1.Има ли хуманитарна криза в Украйна и в коя част.Защо паричната помощ не се дава целево за населението на Луганска и Донецка области,предимно и най-силно пострадали от конфликта.2.Дали нашите съотечественици от Мизия, след природното бедствие и Горни Лом ,след трагичния случай ,нямат голяма нужда от помощ.3.На времето Т,Живков го съдиха за държавната помощ която България е предоставяла на братските народи и партии.Къде е логиката освен в конюнктурата.
отговор Сигнализирай
46
грг
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Близнашки да си направи дарение от лични средства.Толкова наши съграждани изнемогват те пари щели да даряват.Това което харчите е малко сега и на други ще давате
отговор Сигнализирай
45
PROSTACI
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
....TIA OTKADE IMAT TOLKOVA PARI ...PAK NARODA 6E GO IZGLADYVA ..TA DA YGODIM NA AMERIKA ...
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
За някой от бедстващите райони след наводненията в България не биха ги отпуснали.
отговор Сигнализирай
Новини