IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Де да можеше да си внесем германски прокурори и съдии...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

149
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
де да можеше този така наречен президент да го сменим още утре!
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
От съда винаги около 50% са недоволни и според тях съда генерира скандали. Дали пък не се нагнетява изкуствено омраза от страх да не ги осъди същият този съд.
отговор Сигнализирай
147
8
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
До чичо ПеткоЗАЩО ЛИ ВСИЧКИ ТЕЗИ ГОСПОДА ЗАКАЧВАТ ПОРТРЕТА НА АПОСТОЛА ЗДАД ГЪРБА СИ?!ДАЛИ ТЕ3 ДА НЕ СЕ СРАМУВАТ ДА ГО ГЛЕДАТ ИЛИ ТОЙ ДА НЕ НЕ СРАМУВА КАТО ГИ ГЛЕДА?!
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Това .което ще кажа на мнозина няма да се хареса и веднага ще скочат да доказват,че това е нарушаване на човешките права.Защо държавата е натоварила народа да храни и пои всички затворници; Нека да ги накарат сами да си изкарват прехраната като всички нормални хора ,които не са в затвора.На полето -работа колкото искаш.Аз не желая да се възползвам от правото си да ги храня от моите данъци.
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Защо шефовете на агенциите към министерствата държат на работа и подкрепят корумпирани и нагли чиновници, ДОКОГА?
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
До КонсомолецЗащото винаги сме били предатели. Не се бъркайте, че всички комунисти са лоши, не аз познавам такива, но те не харесват БСП, тези хора са добри и честни, а тези уж комунисти които вечно ни управляват, стават всякакви според времето, само за пари- Тиквата или Буда, Росен, Цецка, Цв.Цв., Кунева-Пръмова, агент Гоце и почти всички от 25 г., дори и Луканов-първоизточника на помията в БГ Тодор Живков го е гонел и са му нареждали евреите да го връща.
отговор Сигнализирай
143
Плейню
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
142
РАДО
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Де да можеше да си внесем президент , министър председател и министри!!!!
отговор Сигнализирай
141
Човек с професия
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Който не може нищо да произведе - внася. ***-син президент, а защо не пожелаете да върнем морала на хората от българското Възраждане?
отговор Сигнализирай
140
Консомолец
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
И това го казва комунист, делегат на партийна конференция, активист на БКП във ВМЕИ Ленин. Боже опази България от такива мухльовци и "демократи". Щом тоя ни дава акъл нещата са много зле.
отговор Сигнализирай
Новини