BGONAIR Live

Без нападателни US оръжия у нас. Точка!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 48 Не харесвам 6
Закрихме нашите поделения, унищожихме нашите ракети, танкове и самолети и сега ще внасяме турски и американски войски. Същото и с работната сила българите емигрират към ЕС и САЩ, а тук трябва да внасяме лекари, работници и бежанци за работна ръка.
отговор Сигнализирай
1
майорски
преди 10 години
Харесвам 56 Не харесвам 9
СРАМ за България!
отговор Сигнализирай
Новини