BGONAIR Live

Не разбираме протеста за тока, казаха от ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Дървото ще играе пак
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
Ами явно пак трябва да ви изритаме с камъни и дървета за втори път , може би тогава ще разберете!!! Тоя път обаче Брюксел Борисов не знам къде ще се крие ,че много му се насъбра в последно време!
отговор Сигнализирай
2
мда
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Тоз пък "министър" не разбирал бил.. Важното е да се протестира нали така :)
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 56 Не харесвам 7
Като ви изритаме за втори път -ще разберете !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини