BGONAIR Live

Интересът към машинния вот в София – вял


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
много тъпо
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Било само за общински съветници? Демек трябва да гласуваш машинно и след това да влезеш в килера са догласуване?Не знам кой *** го е измислил и си въобразява че ще има опашка за машинно гласуване???
отговор Сигнализирай
Новини