IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Младите в ДПС: Местан и Сие да напуснат парламента!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
ДВЕ УСТАНОВСКИ ТОПОЛ М И ДВЕ УСТАНОВКИ ИСКАНДЕР ЩЕ ПРОМЕНЯТ ТОТАТАЛНО НАМЕСАТА НА ТУРЦИЯ В ВЪТРЕШНАТА ПОЛИТИКА НА БЪЛГАРИЯ
отговор Сигнализирай
7
Shark
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Принципно не само Местан и сие трябва да напуснат парламента, а всички, които се отцепват от партията, с помощта на която са влезли трябва незабавно да напускат парламента и на техните места да идват нови хора. Иначе се получава подмяна на вота и политическа проституция. А конкретно за Местан, според мен трябва да бъде съден за разпространяване на радикален ислям, или да бъде екстрадиран в Турция заедно с исие - тата си.
отговор Сигнализирай
6
oпетков
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
До Левски: Недей да позориш името на Левски, идиоте. Това което си написал за радикално настроените протурски мекерета важи с пълна сила и за проруските такива. А Искандерите за които мечтаеш си ги заври отзад.
отговор Сигнализирай
5
Левски
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 9
Местан и турският посланик трябва да бъде екстрадиран в турция заедно с всичките му радикално настроени роднини и подръжници. Да се повика на помощ Русия която да разположи комплекси ТОПОЛ М и Искандер на Българо турската граница. Радикално настроеното население от турски произход трябва да незабавно да се заведе на отчет и под наблюдение
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Искам да знам #кой е този Сие веднага!
отговор Сигнализирай
3
Ивайло
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Младите българи: - "дпс да напуснат страната!"
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Петролът падна до 32 $ за барел - поздрави на Савата и кукловодите му !МУХАХАХАХАХАХАХАХАХ
отговор Сигнализирай
1
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
преди 9 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
ДПС е антиконституционна партия и трябва да бъда забранена. Националните предатели, които спят по посолствата, трябва да бъдат съдени за държавна измяна и пращани по затворите. Простичко е !
отговор Сигнализирай
Новини