IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ВМРО: Турският посланик – вън! Анкара извън ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Тоя политик е хитьр двулучник за пари, но този пьт е прав за това че трция се е превьрнала в нацистка държава!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
и по какво разбрахте, че е пета колотна и комунистическо ***. Да бил е агент, но той никога не го е крил, само че каза че се е занимавал само с македонския въпрос, не е клеветил никога българи. Впрочем вие не можете да докажете обратното, защото разполагате с едно картонче, което не значи нищо. каракачанов бе на митинаг да бута Живков и вече 27 години не е сменял партия, нито е заставал зас БСП, за разлика от някои други. Никога не е обявявал подкрепа за Русия, а е бил за балансирана политик
отговор Сигнализирай
33
До 31
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
ПУСКАЙ КОМШУ, ОТ ВОДА БЯГА ЛИ СЕ????? ЩЕ ПРЕЖИВЕЕМ И ТОВА...КАТО ГАРГАРА ЩЕ НИ ДОЙДЕ :-)С ПОЗДРАВИ ОТ ЕДИРНЕ
отговор Сигнализирай
32
пожарната
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
До Анонимен-каракачан( бягащ към снега)превод от турски език. Питам! Кой бяга към снега, този на който му гори ***
отговор Сигнализирай
31
Българин от Германия
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Г-н Каракачанов, спасението е единствено в ОБЕДИНЕНИЕ на всички патриотични сили в една Партия, по подобие на френската, австрийската, унгарската, датската, щведската, холандската и др. националистически партии. Само с нови хора, некорумпирани и обединени патриоти, за които НАЦИОНАЛНИТЕ ИНТЕРЕСИ стоят над всичко, може да се постигнат повече от 30% на парламентарните избори и обединените патриоти да станат РЕАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА СИЛА.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Ха. Турция е виновна, че БГ е ограбена и пропаднала територия . Разграден двор...
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Господа политици на българия, всички вие сте терористи към народа на българия, убиване, биене, крадене и какво ли още не.
отговор Сигнализирай
28
ТРАКИЯ-БЪЛГАРИЯ
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 11
ДО ЕДИРНЕ стой си там и си налягай парцалите да не пуснеме язовирите и да ти трябват няколко чифта джапанки.Много поздрави на амуджите от маймундере и т.н.
отговор Сигнализирай
27
Ястреб Османлията
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 19
До ТРАКИЯ-БЪЛГАРИЯСелямун алейкюм колега! Добър и приятен ден! Успокой се бря человече, изтрий си пяната от устата, пийни си глътка студена водичка! Спокойно!! Няма да ви превеземем, не се бой! Един път я направихме тази грешка, и каква мъка беше да ви изтърпим цели 500 години! Да се молите, на колене да лазите, няма вече турско управление за българите! Така че, успокой се!
отговор Сигнализирай
26
До 17
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Те ако му бяха сторили онази "беля" мед щеше да капе от устата му. Иначе си е стар "беляджия"
отговор Сигнализирай
Новини