IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ пак №1, регистрира се първа за вота в ЦИК


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
17
Пурко
преди 9 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Ами те май със това ще си останат........първи.....но при регистрацията......ГЕРБ са история.....
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
На гол тумбак - чифте пищови, това е в момента положениено на ГЕРБ по отношение на предстоящите изботи.
отговор Сигнализирай
15
Алчна работа
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
За младите, даже за всеки, искам да кажа, че ако не са готови да се занимават с мн големи простотии, по-добре да си уреждат нещата и да се махат. Защото в България предстои да се случи голяма мутренска оли-гофрения.
отговор Сигнализирай
14
Гошо...Тъпото
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Ако ГЕРП загуби избора за президент,което си е...сигурно,тогава ще изкарат...виновни тези,които ся чакали за...първото място.Помнете ми думата,нали е ретрограден Меркурий;който чака сега и се...записва пръв,той обира...калая на Меркурия.
отговор Сигнализирай
13
Алчна работа
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Скоро парите от евросъюза спират и държавата просто спира да се развива, и модернизира(разбирайте усвояването на средства от еврофондовете приключва, а с парите от данъци никога няма да видите нещо да е направено, те просто се топят някъде), след това колкото изкара - най-мн 10 години. Това е мутренската демокрация в България. Такива ще са резултатите, когато алчни, невежи, неразумни, егоистични материалисти, никога не слагащи своите собствени интереси зад тези на страната управляват.
отговор Сигнализирай
12
хъ
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
ххахахахаххах 12 дни стояли и чакалиГодо ли? 1 лесно е за намираненяма нужда да се дири из листащо ли тъй?
отговор Сигнализирай
11
спонсор на МВР
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Цецо Лажецо: Ние ще съобщим името на нашия кандидат, веднага след изборите!
отговор Сигнализирай
10
любопитен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Интересно ми е дали има и други залухави да висят на опашката за регистрация? Поне един да е имало за писар на каре белота на невръстните тиквунчета.
отговор Сигнализирай
9
Алчна работа
преди 9 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Накрая ще остане 1 град и няколко курорта, които ще движат издъхващата икономика, пари за пенсионерите няма да има, социално слабите по гетата ще са все повече и повече, и все така неграмотни и мързеливи, и източващи средства от бюджета, политиците ще опитват да продължават с техните игри и номера, но ще става все по-трудно, младите ще са се изпоспасили на запад, а малка част от тях ще са останали (не знам защо) да живеят и работят в малкото останали фирми в София, най-вече чуждестранни.
отговор Сигнализирай
Новини