BGONAIR Live

Купуват ли руснаците българско гражданство чрез имотите си?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
До Анонимен 27Афганци не са ни бомбили, но ВВС на САЩ и Великобритания са.
отговор Сигнализирай
30
Братчеда
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Рашките купуват тук защото е евтинийка. Най-евтините имоти в ЕС.
отговор Сигнализирай
29
нищо странно
преди 9 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
Руснаците си купуваха жилища у нас по морето. Досега, преди да ни направят "доброжелателите" ни врагове.Защото сме приятелски народи, имаме топло море, поносими цени и близък език. А и доста смесени бракове. Нормално. Германци и англичани купуват на Майорка, пак заради климата и морето.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
Те мигрантите минават транзит, а нашите корумпирани депутати за руска инвазия се притеснили. Очевидно е че замазват нещо друго. Дали не е някой ново дело срещу България във връзка с Южен Поток... примерно.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Какво има да се проверява, то си е ясно.
отговор Сигнализирай
26
do 31
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Така ли?Я запиши едно под друго едно изречение с около 10 думи на български, руски и английски и открий разликите!Вече викате на нощта "ден" за да си докажете ...какво?
отговор Сигнализирай
25
До анонимен 25
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 28
"ПРАВОСЛАВНИ РУСКИ БРАТУШКИ- С КОИТО ИМАМЕ ЕДНА ВЯРА И ЕДИН ЕЗИК""ЕДИН ЕЗИК"?! Ти явно имаш някакъв конфликт с реалността...Руснаците НЕ разбират български, както и по-младите българи, неучили езика, не разбират руски. А иначе и етиопците, и еритрейците също са православни и биха разбрали българса реч горе-долу почти колкото руснаците.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
27, много сте смешни, бе:). Ами след като нводим война срещу Русия, естествено че ще ни бомбардират:)
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
най-смешното е, че точно РБ и техния президент бяха за намаляване на прага на инвестициите:)Тази държава се управлява от параноята
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 13
Вставай страна огромная !
отговор Сигнализирай
Новини