IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Чуждите медии за изборите у нас: Удар за Бойко Борисов!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
ЯКАТА ПОДКРЕПА НА МЕСТАН И ТУРСКИТЕ ГЛАСОВЕ ОТ ТУРЦИЯ НЕ ПОМОГНАХА НА ЦЕЦКА.
отговор Сигнализирай
50
Моряк и половина
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Ако загуби изборите, да видим дали ще си тръгне, обаче аз се съмнявам!
отговор Сигнализирай
49
правилно
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
До НякойПродължавай да протестираш по същия начин и няма да сбъркаш. Важното е мутрата да изчезне от България.
отговор Сигнализирай
48
Бимбо
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Троловете на Тиквата се включиха да ни развалят конушмака :-)
отговор Сигнализирай
47
счетоводител
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До хахахахааМного тънки са ти сметките, гробарченце глупавичко.
отговор Сигнализирай
46
Някой
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Много удобно анализаторите пропускат така нареченият "Протестен вот". Аз също сложих чавка на N13, но това беше глас "против" ГЕРБ, а не "за" Радев. Така че така наречената "опозиция" изобщо да не се хвали че е спечелила.
отговор Сигнализирай
45
за съжалеине е така
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До АнонименЗа съжаление е така, но и тези предатели се оглеждат запад, за да избягат, когато ще им потърсят сметка.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Как се опитват (и успяват)да манипулират като никазват че някой си щял дасмени орбитата на Българияот западна към руска и т.н.катастрофически сценарии:необходими са политици коитоизбират проекти на база техниикпн. предимства а не на база "ние сме в този лагер и ще следвамекато овце някакъв чобан."
отговор Сигнализирай
43
истина
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Истината е че Тиквата от Б отбора на БКП предава властта на А отбора на БКП по решение на треньора от Кремъл. Което бе причина да предложи мадам Цоцка за президент. Което обяснява че плюенето му в дясно не е медицински дефект.
отговор Сигнализирай
42
средно положение ням
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До АнонименИскаш една мутр а да не мисли по мутренски. Ти или си наивник, или си ***, или се правещ се на такъв, гробар.
отговор Сигнализирай
Новини