IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Годишнината от опита за преврат в Турция - и в Разград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 14
Турчу;;лята са безобразно нахални. Що свой народ изтрепаха иьостза съвсем без причина, днес и ние ли ще трябва да празнуваме този геноцид? Били запазили демокрацията, спасили дуржавността???Ха-ха-ха, къде видяхте демокрация в Турция?Огромна част от това което мисли, образовано е, има мнение е по затворите.Над 250 зверски избити.На някой са отрязани главите!!!И това ли ще празнуват? Башибозук са турчулята, при;;митивен, необразован, сляп и лесно манипулируем.А защо и нас въвличат в тази мръсотия?
отговор Сигнализирай
59
Гробокопач
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
До eroЕла, ела, аз ще сикемна, ела и ще ти отрежа и долната и горната зелка!
отговор Сигнализирай
58
Гробокопач
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 14
До vahАми като си турчин, бегай си в Турция, бе, ***! Турците нямат място на Балканите. Много си се объркал. Балканите са изконно българска територия, дори не хърватска сръбска, румънска или гръцка.
отговор Сигнализирай
57
Българина
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
ББ е предател и башибозук, вие си го избрахте, три пъти по ред, *** народ, още един милион ще емигрират заради тоя *** умник
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
А знаете ли, че това беше планирано за ШуменДа се проведе в зала 1300г. България на Театъра, но благадарение на Фейсбук се надигнаха хората и го преместиха в Разгрод.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
Голям позор!Защо загинаха руси,финландци,литовци ,наши опълченци за да семе сега свободни?Вижте как драпат кюрдите за независимост?Робско племе сме и туй то.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 11
Редуцирането на тypcкият и poмcкият етноси до минимум, е преоритет за нас българите в рамките на тази и следващите година - две. Може регулярните медии да потулват тези вече започнали процеси, но те са факт. Няма да щадим средства и няма да се спрем пред нищо. Това да е ясно!
отговор Сигнализирай
53
popa ot razgrad
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
що за тъпотия е тази организация...какво ни интересува нас...ама не е виновен този който яде баницата, а този който му я дава...
отговор Сигнализирай
52
Bayazit
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Otivayte da 4etete vestnik Rabotni4eski delo ,i ne se zanimavayte s edna Velika darjava
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Истината е, че оправия в България може да се постигне само чрез гражданска война...която е неизбежна.
отговор Сигнализирай
Новини