IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Слави се засили: Започвам да търся хора, които да управляват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

207
1
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Welcome to Bulgaria-THE LAND OF DREAMING
отговор Сигнализирай
206
Я, па Я
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Незабравяйте какво направи Р. Рейган. Той по САЩ стандартите си е бил местен чалгар даже не толкова известен и не особенно кадърен. Управлява обаче два мандата и срина основния си враг - комунизма и СССР. И когато си отиде остави САЩ единствената супер сила. Така, че не подценявайте чалгарите. Но пък е имал здраво семеиство и е живял с жена си цял един живот.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
"Ще направя всичко възможно и започвам от днес да търся такива българи. Ще ги намеря. Ще ви ги представя. И вие сами ще решите дали искате тези българи да заместят сегашната политическа класа"....Това вече е сериозно, само да не ги търси много време...Новата партия/движение е факт.
отговор Сигнализирай
204
ист
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Нови хора в политиката. Демек нови ку....в стария бърдак.
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Пожелавам успех на Слави и дано възмездието настигне всички суджуци !!!
отговор Сигнализирай
202
Циник
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
След Слави ....кой ще е премиерминистър?Чакайте да позная - Азис!Наивни баламурници!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Абе фантасте, кой ще позволи да дойдат нови хора? Демокрация означава (по западен модел) симбиоза между политическата класа и капитала. Нали се сещаш, че само капитала може да определи кой ще дойде на власт, а шушумиги като теб и мен нямат думата?
отговор Сигнализирай
200
romzo
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
koi ne skacha e slavist
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Слави, не се размотавай че няма време. Есента ще дойдат новите тройно по-големи сметки за ток, парно, вода и газ.Прави концерт пред народното събрание, събирай народа и да изметем суджуците.Няма време. Ще изтеглят още няколко милиарда заеми, които ще връщат и правнуците ни.
отговор Сигнализирай
198
До 204
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Точният човек? Извинявай за въпроса - на колко години си?
отговор Сигнализирай
Новини