IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Теменужка Петкова хвърли оставка. Причината – продажбата на ЧЕЗ!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Този филм сме го гледали от 9 години! Премиера си пада по такива пухкави и няма и приеме оставката!
отговор Сигнализирай
42
до Burzum
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нека разграничаваме имената като такива от хората, които ги носят. Гинка е остаряло име, Теменужка звучи малко смешно, но не виждам проблем с имена като Делян, Валери или Волен.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Искате евтин ток? Пазаря не дава. Комунистите са лоши, те са ви научили на лоши неща. Пазарната икономика ще ви отучи и ще ги изкара откъдето трябва..
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Мъка, с една министерска заплата живее ли се? Друго си едно ЕРП да си имаш! НЕК защо не участва в процедурата или Виолетка не даде!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 42 Не харесвам 0
Поредната пунта мара!!! Делянчо и той завалията изненадан, сега остава и баце да гледа учудено и да ръси, че нЕкой клати държавата.
отговор Сигнализирай
38
свърши си работата
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 3
взе си полагаемото и ...отива да си го харчи ....
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
Не става само с оставка,а и със разследване и съд за тези,които са се облагодетествали с тази измамна сделка.Журналята да не спи,а да се заеме сериозно с този случай,защото се готви престъпен план,който цели да унищожи българските потребители.Готви се кражба в особено големи размери,защото едва ли целта им е да се намалят и без това надписаните сметки.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
сега ще го дадат на Волен това министерство и той като почне да закрива Мариците и да намалява тока и газа та пушек че се вдига. да не би за това да почна от сутринта да облизва задните части на цвъко
отговор Сигнализирай
35
Асас
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Може да не е министър ,но си има ЕРП хахахаха и ще спира тока на половин България когато си поиска 😁😁😁
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 51 Не харесвам 1
Новината би трябвало да е, че Тиквата си купува ЕРП.
отговор Сигнализирай
Новини