IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Румене, кажи си? ГЕРБ искат стенограмата от срещата му с партриарха на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Руски продажници, поне малко себеуважение и достойнство нямате ли? То бива целуване на подметки ама тоя път надминахте всякакви граници!
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 13
Импийчмънт за руската мижитурка Радев.
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 140По тая логика значи България е наследник на османската империя. :-)
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Абе някой знае ли вярно ли е инфото,че току що Волен е набил едно кроше на Винкела в Парламента.
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Докога ще ни командват и управляват от всички страни?
отговор Сигнализирай
129
Цветелин
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Много башубузук бре! Още не могат да го преживеят.
отговор Сигнализирай
128
? към колегите форум
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Хм ,имам чуството ,че този ел сайт е създаден да изпълнява някакви поръчки на някои . Вие как мислите ?
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
Русофилските предатели Радев и Йотова направиха за посмешище България! Да се извинят публично на българският народ и да си подадат ВЕДНАГА оставката!
отговор Сигнализирай
126
Маке
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Тиквата ще набие Радев и ще го уволни и ще го разжалва ? После ще се качи на един изтребител и ще направи едно кръгче с два лупинга или ще подвие опашка при първото озъбване от страна на Радев на кое да се обзаложим аз съм за Радев. Някак си не ми е ясно защо едни калинки искат обяснения от доказан боен летец.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Полския и Литовския Сеим, както и Българския Парламент не са взимали решение за обявяване на война на Турция, по простата причина, че първите са били под руско робство, а втората - под турско.Сега народите на тези държави са освободени и признателните българи им благодарят за Освобождението на България.Когато и други народи, дали свидни жертви за нашето Освобождение се освободят от Русия, също трябва да бъдат почетени поименно !
отговор Сигнализирай
Новини