IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Симеонов скастри омбудсМая, да не учела бизнеса


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
пипи дългото чорапче
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Симеонов погледни реалността.Хората не работят в Народното Събрание ,и хората с увреждания трябва да се трудят щом искат и да се чувстват като пълноценни хора!Много искате да сте като европейска държава,а товални е крачка напред.Самовлюбен,онлайн се,прочети Приказка за стълбата!
отговор Сигнализирай
10
профил
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Кой е той, че ще кастри Омбудсмана на Републиката, след като привърши с шетането по морските дискотеки, сега се има за съдия.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Не се учудвай!Ние пожарникар и мутра направихме министър-председател...
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Смятайте какъв *** народ сме,за да направим този човек политик!
отговор Сигнализирай
7
Даскала
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Симеонов, вие сте една *** с власт, нищо повече.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Да попитам Тиквено-Прасешките медии - много ли сте горди с това тъ по ОмбудсМсв, което измислихте и повтаряте непрекъснато като селски *** оти.
отговор Сигнализирай
5
Наблюдател
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
ОмбудсМая на килимчето !
отговор Сигнализирай
4
V
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Тоз индивид кво прави в тристранката ? Той от коя от трите страни е ? От правителството или от работодателите ? И това ако не е конфликт на интереси то кое е ?Във властта не трябва да влизат ,,бизнесмени,, Политиката и бизнеса са две различни неща . Тоя няма интерес да плаща европейски заплати ,как тоя ще направи България европейска страна ?
отговор Сигнализирай
3
да си кажа ли името-
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
-- че във твойта телевизия искат името и от къде се обаждаш? Той кастри ,а него направо ще го изкоренят на следващите избори.. като напръскана зелена лоза с раундъп ще е !.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
А БЕ, НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЗАЩО ПРЯКОРЪТ НА СИМЕОНОВ е ВИНКЕЛА?
отговор Сигнализирай
Новини