IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов не ще да е евродепутат. Иска повече Европа в България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
На Цецо кога ще направят комисия, която да проучи начина на придобиване на апартаментите и да ги отнеме в полза на държавата?И в допъленение - има 4 годинки присъда, която трябва да излежи. Тъй като не може да работи нищо поради ниския му интелект, нека да го карат да чисти кенефите в затвора.
отговор Сигнализирай
118
Факт
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
До АнонименИ по Европата се краде,но по непостижим за Цецо начин!Добре си е той тука,отговаря му на потенциала.
отговор Сигнализирай
117
Хм
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Интересно,много ниска цел са си поставили от ГЕРБ-минимум 6 евродепутати?Като се има предвид,че останалите ще са от БСП и ДПС...."Патриотите"са твърдо аут,заигравките с шведските проблеми няма да помогнат.Хората вече не искат празни приказки, а реални действия срещу ******,ОП са две години във властта и не са направили НИЩО,нормално е да бъдат изритани.Е има вариант друга партия/коалиция да вземе нещо от евровота,но остават броени месеци,а не се е появило нищо що годе читаво.
отговор Сигнализирай
116
ХА-ХА-ХА !
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Ако сивият кардинал на ГЕРБ замине за Брюксел ГЕРБ няма да спечели нито едни избори повече.Така че Цвъцко остава 100% !
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Къв евродепутат ве, там не може да краде.
отговор Сигнализирай
114
Цецо Мен
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Като е за Европа в България защо лобира за американски самолети, а не за шведски?
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Не ще, щото трее да учи английски, което в неговия случай е кауза пердута.
отговор Сигнализирай
112
А бе
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Все пак трябва да признаем,че Цецо не е чак толкова ***!Разбира от доста работи-подслушване,костинбродски номера,купуване на ро.мски гласове и разбира се от недвижимости.Е с политиката е зле,но идеални хора няма,пък и Баце замита след него.За евродепутат...какво да кажем-ако стане,ще се отдалечи от кухнята на властта и няма да му хареса.Обаче пък ще е в безопасност при евентуална смяна на властта.Негова си работа.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Дано се кандидатира. Може да ме мотивира да сложа преференция да го изместят :D
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Цецко има харизмата на Цачева ...
отговор Сигнализирай
Новини