IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Караянчева упрекна Радев: Гледа само към ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
бай Тошо
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 29
Голям проблем направиха с тези апартаменти, все едно че за пръв път политик си купува апартамент. Нали идват избори и трябва да се шуми..
отговор Сигнализирай
101
Курнеля
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 20
искаме оставка на герб за да дойда аз на власт докато не са свършили апартаментите защото за нас нищо не оставиха тез гербаджии
отговор Сигнализирай
100
интересно
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Анонимен 117 предполагам влагаш ирония в коментара си ???
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 37 Не харесвам 5
Радев каза нещата принципно.Гузният бяга негонен, защото тези са 10 години управляващи и не са се накрали.Разбойниците нямат цвят.Никой от управляващите не се грижи за нищо друго, освен за зад.ника си.Видяхте ли "евроатлантическите ценности" какво са?Госпожа "йес" днес наговори неща, които би трябвало да ги каже на господаря си.За цървулите ставаше дума.Всички изключват себе си от морала.Ще видим ли морал в управлението? Ще се усети веднага, ако е така."Ситиятне вярва на гладния".
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Имам усещане за корупция по високите етажи на властта .. на Латинка 8
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
Цуци като го няма да упреква Радев, Караянката го замества
отговор Сигнализирай
96
Голям смях
преди 6 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Министерският съвет май се изместил в този блок.
отговор Сигнализирай
95
Аз съм гербераст
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Аз съм гербераст обичамс малко кинти жилища големиГербераст да се наричампърва радост е за мене
отговор Сигнализирай
94
Така е ..
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 36
Надежда всяка оставете , за власт на БСП се пригответе.Парите от банките теглете и под дюшеците ги поставете.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 2
През 1987 година Цветанов постъпва на работа в изчислителния център на Централното информационно организационно управление (Седмо управление) на Държавна сигурност, първоначално като шофьор с чин сержант.
отговор Сигнализирай
Новини