BGONAIR Live

Станишев: Икономическата програма на ГЕРБ е блъф


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Милен Чечов
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Твоята "проглрама" я сръбна целия народ.. Ама така я сръбна, че не прилича на дебелия ти врат, въобще.Вземи си ходи в Мосва и там си предлагай твойте "програми"! Само, нецнам г-н Путин дали ще да те истърпи и един месец.. После-знаеш У СИБИР, където ти е мястотол
отговор Сигнализирай
29

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Станишев е ***! Скриий се, некадърнико!
отговор Сигнализирай
28

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Те всичките в едно гърне п...ят,ама нали трябва нас да заблудяяяяят! А ГЕРБ изобщо да се махат,че идва полицейския режим
отговор Сигнализирай
27

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да спрем БСП и военната хунта на Бобо.Стига популизъм и демагогия.
отговор Сигнализирай
26

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз съм фен на Тодор Колев , какъв герб, какъв серго, не могат да му се опрат и на малкия пръст
отговор Сигнализирай
25

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не че много вярвам и на ГЕРБ, ама според мен Сергей няма никакво право да критикува. Да не би през неговото време на управление да се оправихмв.....По-скоро ни "оправяха" определени хора, които диктуват правилата в държавата ни. Та Серго, така и така нищо не постигна, поне продължавай да си траеш и да се скатаваш, защото това го умееш най-добре.
отговор Сигнализирай
24
никой
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кой е той? Какво е свършил до момента?За какво се бори?Това е един безличен,без инициативен и без идеен министър председател ,който неистово се мъчи да го забележат ,но на фона на КОГО?!
отговор Сигнализирай
23
wes@co
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За известно време може да се лъже целия народ, през цялото време може да се лъже част от народа, но през цялото време не може да се лъже целия народ! Абрахам Линкълн
отговор Сигнализирай
22

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Когато ви кажат, че евреите управляват света, било антисемитизъм. Сега не ви харесвал Сергейчо...
отговор Сигнализирай
21
Бай Тошо
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Стига хленч бе мързеливци. Нали за това митингувахте през 89-та, за свобода. Като не можете тук, света е отворен, навсякъде търсят бачкатори и колкото по *** по добре.Ама няма го вече бай ви Тошо да ви храни за черните ви очи. Това няма да се върне ха, ха, ха!
отговор Сигнализирай
Новини