BGONAIR Live

Станишев: Икономическата програма на ГЕРБ е блъф


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
оня бил *** , па ти явно си цял целеничък ***,кажи бе бате кажи какво мислиш не коментирай другите..
отговор Сигнализирай
9

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не можеш да налагаш мнението си,конско копито такова!За повечето участници във форума ти си кречетало и ***.
отговор Сигнализирай
8

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ми то икономическата програма на ГЕРБ и БСП винаги са били голям блъф за селендури.Ама след 800дни на " царя" нема да се вържем
отговор Сигнализирай
7

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има ли още плиткоумници които смятат че ГЕРБ се различава от БСП?Както навремето социалистите ни докараха "царя", така сега стъкмиха опозиция в лицето на ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
6

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6utove za BSP+GERB+DPS!!!
отговор Сигнализирай
5
Даскалеску
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
... не претендирам за авторски права , ама поне го сложи в кавички , да се знае , че е цитат . ;-)
отговор Сигнализирай
4
sta4ka
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Струва ми се, че дискусията и преговорите за възнагражденията в образованието трябва да стъпят на друга основа и да се привлекат още властови субекти за намиране на точното решение. Защото според мен е по-добре да се водят преговори паралелно с Министерството на образованието и комисията по образованието, както и бюджетната комисия в Народното събрание. Именно в този формат преговорите да се съсредоточат върху бюджета за 2008 г. и по-точно върху частта му, касаеща образованието. Защото тук е разковничето на проблема с възнагражденията в сферата на образованието, състоянието на сградния фонд, оборудването на кабинетите, качеството на учебниците и изобщо нивото на образованието у нас. Българските учители трябва да настояват твърдо за увеличаване на бюджета на образованието от 0,5 % от БВП, какъвто е за срам в момента, до стойности, съотносими със средния процент за това в ЕС, той там е 1,6 % от БВП. Тоест у нас за образование се заделят три пъти по-малко средства, отколкото в останалите страни членки.
отговор Сигнализирай
3

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
i az ne si padam po Sergei ama tva Gerb sa izlojiha te horata sa prosti carya 800 dni tezi 700 da beha izmislili neshto novo basi carya-boiko, gerb=ndsv
отговор Сигнализирай
2

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Станишев: Икономическата програма на ГЕРБ е блъф....a puk va6ata e su6tata :):):) dolni obirdjii
отговор Сигнализирай
1
Go60
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сергейчо - миловиден мушмурок ,на Политбюро любим отрок ,сложен от генералитета нашда управлява той без трудов стаж.Защо е сложен ?- някой ще попита .За да разпределя той държавна пита ,на обръчи и олигарси - по милиард ,а за народа ни - като в Афганистан стандарт .
отговор Сигнализирай
Новини