IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Предстоели ужасни месеци и години, ГЕРБ остава на власт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1098
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Да бе, Бойко да си отиде за да кацне госпожа Лъжа и Радьо от бутик 'Болшевик'!!!!!!!БОЙКО, СТОЙ СИ НА МЯСТОТО!
отговор Сигнализирай
1097
Доганеску
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Бойко ни плаши със смъртта, за да се радваме на чумата ГЕРБ...
отговор Сигнализирай
1096
чичо Гошо
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 8
Г-н Борисов,отидете си с мир.Никой не иска да ви убива или пребива.Живеем в 21 век и нямаме твоята извратена психика на мутра!Но ще трябва да си платиш масрафа от 89-та до сега.Това го изисква закона и народа.
отговор Сигнализирай
1095
66
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Трудно ще си тръгнат.Шайката е пълна с милиони.Държат всички медии.Имат подкрепата от запад и от изток.Излизат по- паметни и образовани хора с бизнес но са малко.Основната маса дреме по кварталите.За провинцията да не говорим.БСП подкрепя протести на десни избиратели в София,а десните партии са се изпокрили в миша дупка и едни патриоти също.Та кой за кого играе?Тези десни уж инфантили измамиха надеждите на народа.Тези от запад се съюзиха с бившите комунисти.Народа е обречен щото продадоха земят
отговор Сигнализирай
1094
Бай Коко
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Тази държава май наистина е станала за чупене щом се харесва само на премиера.
отговор Сигнализирай
1093
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Голяма грешка беше да потрошим 25% от държавата за да спасим шепа червени пенции от коронавирус.
отговор Сигнализирай
1092
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Бойко Борисов, всички,, приятели,, около теб се оядоха с власт и пари и те изоставиха, оплюха, унижиха и си тръгнаха презадоволени, че си оправиха любовниците и семействата и родата за десетилетия години напред. Освен да ти пожелая кураж и силна воля да ги поставиш на място, което от лакомия и злоупотреба с доверие не заслужават нищо, освен презрение и наказателна отговорност.
отговор Сигнализирай
1091
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Трябва ми спешно този полицай. Имам сметки за уреждане с автокъща "Шапо и син" с.Енево-Шуменско. Тартора се казва Венци,ако го докараш до комоцио получаваш веднага 3 бона от мен.
отговор Сигнализирай
1090
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Протестите били платени!Престъпници ходят ...Как си противоречътЕдин престъпник няма да ходи 7 часа за 40 лв.
отговор Сигнализирай
1089
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 8
Баце,отвори точно тази страница на авторитетния сайт "Днес бг",за да прочетеш,колко не любов, а омраза изобилства от коментарите на българите.99.9%,искат да си тръгнеш безвъзвратно!Ти унижи всички мои сънародници,като ги постави на най долното стъпало по бедност,ниска раждаемост и висока смъртност.Всяка година по един средно голям град от българи,тръгват по света за да живеят спокойно и финансово подсигурени. Баце,ти попиля държавата с тази нечувана корупция.Тръгни си с мир!
отговор Сигнализирай
Новини