IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Спрете да шпионствате в България, ще защитим националната си сигурност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

412
1959
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Наборе, днес колко пари раздаде и колко души купи?
отговор Сигнализирай
411
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Такава дейност се върши от хора професионалисти, които са учили и завършили специалности подходящи за съответната дейност. Бихте ли казали как гл.прокурор е завършил Висшата полицейска школа Симеоново, а сега ще учи за д-р не в ЮФ на СУ, а в ЮЗУ? Там Право завършиха Лютви Местан,Я.Янев от РЗС, ексмин.Мл.Маринов. Преди 2 дни докторат по защита с/у кибератаки в УНИБИТ защити М.Николова. Тя не е завършила ТУ или ФМФ, а Право и не защитава в двата ВУЗ-а.С тези двамата ли ще борите престъпността?
отговор Сигнализирай
410
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Руските шпиони да спрат да четат вестници и държавната военна тайна ще остане тайна.
отговор Сигнализирай
409
Референдум!!!
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
408
Отечествен Фронт
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До Гт Първо Македонските Българи не са ни братя ,ние със тях сме братовчеди и второ братовчедите ни застанаха на страната на англосаксите и винаги са били против нас .Така че запомни приказката брат брата ама сиреното си е със пари .
отговор Сигнализирай
407
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Всеки втори е шпионин. На Русия. Всеки първи на САЩ .Пребройте се на първи и втори.
отговор Сигнализирай
406
Червеночичко
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Непротивогербераствувайте
отговор Сигнализирай
405
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Анонимен 485Когато ги събра на събор в Софето, скачаха и викаха гербавите калинки : Бойко не ни оставяйййййй, Бойко недей да напускаш...... :)))))) Все едно да си пусна запис на конгрес на БКП и да гледам как Тато говори глупости и членовете на партията изпадат във възторг и ръкопляскат....:) Същата работа, даже по аматьорски излеждаше сбирката на гербавите :))
отговор Сигнализирай
404
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Идолът на Простите пак забавлява нискоинтелигетния си електорат.
отговор Сигнализирай
403
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Бах мам..ка им. Тия свръх шпиони занесли в руското посолство чертежите и на двато руски самолета, на автомата калашников и на пистолета макаров. На всичко огори и на осемто зила и 15-те уазки. Растрел.
отговор Сигнализирай
Новини