BGONAIR Live

Каракачанов: В следващото НС трябва да има "стена" срещу протестърските формации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 45 Не харесвам 15
Агенти на ДС и слуги на ГЕРБ. Срам че се наричате "патриоти"
отговор Сигнализирай
Новини