IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

МЗ продължава проверките в големите болници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Проверете и св.екатерина там е ада...мошеници Направете проверка и там Ако не вие страх от Генчо Начев
отговор Сигнализирай
8
545
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Ако има проверки в частните болнички и ВМА-мале мила какво ще излезе...тиковци миковци мутафи...блато.
отговор Сигнализирай
7
Мирела Е.
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Проверете санитарките и мед сестрите в Св Ана!!! Такава простотия не съм виждала ! Нагли,безпардонни и знаещи че понеже няма достатъчно сестри заради ниското заплащане,правят своеволия върху пациентите. За трепане са, дори заплата не трябва да получават!
отговор Сигнализирай
6
до 3
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До Да не попада човексега разбра ли лафа хубава работа ама българска !
отговор Сигнализирай
5
до 3
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
народа е виновен както и прокаратурата ! те не си вършат работата ...за тва е така !
отговор Сигнализирай
4
Чегъртай! Без жал!
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Има нужда от проверки. ГЕРБ в началото тръгнаха добре, имахме надежда, но после се О-ЛЯ-ХА. Пълно разочарование! Криминална история. А съд, следствие, прокуратура, полиция, служби - всичките под техен контрол.______________________________. Изчегъртване му е майката!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
А проверка на чернодробната трансплантация на митничара, подпомогнат от Пламен Узунов ще има ли? Или ще я заметете под килима? Кой я направи, в коя болница, с какво е "съдействал" Узунов? Прередени ли са хора без съдействие, кой е донора, легален ли е, името му истинско или фалшиво е? Какъв е тоя канал за съдействие? Обикновени хора нямат достъп до съветници на президента! Следователно, от къде се познават Узунов и митничаря? По каква линия? Доста въпроси, а отговор няма!
отговор Сигнализирай
2
Да не попада човек
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Не знам кой е разследващ и кой не, обаче в Св Анна има временни Ковид отделения на 1ви и 3 етаж. Техният асансьор е счупен и не се ремонтира, защото не са плащани ремонтите на фирмата. Санитарки облечени със "скафандрите" ползват общите, където влизат пациенти и останалия персонал. Нормално ли е да качат човек в инвалиден стол в асансьор, където са пренасяли кръв и влизат в защитно облекло? Предполагам, че това е масово, освен в скъпите частни болници
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ама в частните всичко си е на 6, проверки йок.
отговор Сигнализирай
Новини