IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тошко Йорданов: Не всички мостове с ДБ са изгорени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

250
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Бойко ще прави правителство другата седмица. Такъв е законът.
отговор Сигнализирай
249
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Герберунгелите още си вярват, че благодарение на тъпите чалгари народът ще се отврати и ще ги върне на власт. Голяма заблуда. Умря Марко. Повече за мафиози няма да гласуваме и да допуснем. Нашият път е към Европа, не към Босфора. Вашият вожд да ходи да целува подметките на султана.
отговор Сигнализирай
248
Иван Асен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
От номинирани за последна надежда ИТН превърнаха очакванията във водевил на посредствеността.Все пак за последно бих им дал моето ОК с горчив привкус от другата възможност ако не го направим.При следващи избори активността ще е мижава в отговор на случващото се ,а за ББ и компания това е най-очакваната развръзка.
отговор Сигнализирай
247
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Къде е Бойковият кабинет? Това е днес въпросът.
отговор Сигнализирай
246
Така е!
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Другите са или взривени ,или минирани!Изгорели са само дървените.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Горещо може да препоръчваш само бибитки на тираджии.
отговор Сигнализирай
244
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До 286 Не бъди глупав. Никой не се кара заради его. Освен ЕГО има и икономически интереси, които явно си противоречат.
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За бате Гойко няма ли поне *** от баницата?
отговор Сигнализирай
242
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ами аз горещо препоръчвам на лидерите на ИТН да си посвият малко егото. Да не се мислят, че са като Мойсей, когото сам Йехова е определил да преведе еврейския народ през пустинята, и да преглътнат, че не са най-великите, а са като всички останали партии. За ГЕРБ изобщо не коментирам, но говоря за останалите партии. Единствената разлика е че другите имат по-слаб резултат на последните избори, но това може да се промени. И ако направят това и се примирят, може и да се получат мостовете.
отговор Сигнализирай
241
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Сарайските чалгари съвсем скоро ще се крият от народната любов!
отговор Сигнализирай
Новини