BGONAIR Live

Първанов вярва на Петков, но Станишев решава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
нямам думи - крадеца вика, не хващайте крадеца, се пак той ми е другар. Щом един агент на ДС може да е президент, защо пък един пиянгур, мошеник, мафиот и нагъл до безкрайност *** да не е министър.
отговор Сигнализирай
22

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На този президент не може да му се вярва повече за нищо!Най-лошото управление от 1990г. на държавата,ако изобщо има държава!
отговор Сигнализирай
21
te4ko
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТЕСЕ ЗАЩТАВАТ ЗАИМННО ТЕЗИ КОМУНИСТИ ПРЕМИЕРА СКАТАВА РУМЕН ПЕТКОВ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА Е ЕДНА ГОЛЯМА МАФИЯ НЯМА ОПРАВИЯ КУЧЕТО СИ ЛАЕ КЕРВАНА СИ ВЪРВИ
отговор Сигнализирай
20
зоар
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само верване работа не върши. И интелектуалците от Плевен и плевенско му верват. Верват му и ловджиите от Трънско. Само,че той и *** за зеле не става. По всички може приятелски огън тутакси да открие.
отговор Сигнализирай
19
Параванът
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нали лично ПИЯН ФОНТАН направи това сирищнишко ПРЕЗИДЕНТ!??нали ПИЯНИЯТ с помоща на неговата любовница МЕТИЛ и ДЖОЛАН го избрахме!??БОЖЕ ПАЗИ БЪЛГАРИЯ ОТ ***
отговор Сигнализирай
18

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе, Гоче твоето място въобще не е за тоя пост (президент)! Когато фактите говорят и Боговете мълчат ! Опа забравих ти си президент и можеш да говориш !Най-големият проблем на МВР е дефицитът на доверие, който има в обществото"- такова доверие въобще няма !Грабежи посред бял ден , изнасилвания, убийства ! За какво говорим! С ваша помощ унищожавате един народ-БЪЛГАРСКИЯ!
отговор Сигнализирай
17

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ръфат гарваните от плътта на народа!!!От где се взеха тези черни вампирски птици?Май ний си ги отгледахме с помощ от тук, оттам...Не му вярвам на този президент. Все се старае да излиза сух...
отговор Сигнализирай
16

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тия политици нормални ли са бе викат на бялото черно и от нас се иска да им пляскаме .Явно и Първанов е много вътре в мръсната игра за да излезе и да приказва глупости в защита на Петков.
отговор Сигнализирай
15
Чапай
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Повече лъжи в 20 реда отдавна не бях чел. Незнам точно с какво лице това изкопаемо продължава да се нарича президент, и точно за какви взима българите? Слепи? ***?Видяхме колко реформа има в МВР, и кой точно вече три години успешно не я прави. Доверие трябвало, това било проблема!
отговор Сигнализирай
14
aligator
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
отговор Сигнализирай
Новини