BGONAIR Live

Първанов вярва на Петков, но Станишев решава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ох, майко мила, защо живея?!
отговор Сигнализирай
12
KLO6AR
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Nai golemiq Kuklovod i Mutra Goceto
отговор Сигнализирай
11
..
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
10
musicman
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
г-н Президент,след като според Българската Конституция,ти си НЕЗАВИСИМ (демек,нищо не зависи от теб!!!),що си отваряш устата и се изказваш за неща,които не са добре приети именно от "обществото",което те направи президент?!!сЕди си в президентството,раздавай си ордени ("Стара планина"),посрещай си чуждестранните делегаций и ни "поздравявай" за Новата година!!!!а като е толкова "амбициозен да свърши повече работа",Главчо (МВР министъра),що се е конкретизирал до срещи само с "оперативно интересни" лица??? да беше хванал палката и "слънчогледа",пък да излезе да наказва пияните и прелитащи ниско над земята шофьори!!! да иде нощно време в градинките,за да няма вандалщини,изнасилвания,заливане с киселина,грабежи и обири и т.н.!!! да беше отишъл малко по морето,да поразчушка тамошната мафиотска "агитка"!!! да иде през уикенда на стадионите и да предотврати размириците на запалянковците!!!.......мнооооого още мога да ти изброявам,ама ти ги знаеш по-добре и от мен г-н президенте,така че няма "сми" от приказки!!! НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕЕЕЕЕ - ТРЯБВА И АКЪЛ!!! а и за слепците стана ясно,че големината на главата на вътрешния министър е обратно пропорционална,на акъла който се иска за да заема този пост!!!!!!!!!!!!!! виж за свой,собственни облаги от това кресло,има предостатъчно акъл,но за да върне нещо което не го е имало никога (нашето доверие в МВР структорите),не само "Руменовците" в правителството (в това число "Р.Овч."),не ще го направят,а даже напротив!!!!!!а ти си чакай доклади,правителствени становища,премиерски решения и к'вото още искаш,обременен от ученията по бившите партийни школи,в което всичко друго ви е учено,само не и в това че всички вие,произлизате от тоя народ (а не сте неговата "еманация") и щом е така трябва да действате според една немска поговорка,която гласи така :"Не прави на другите,това което не искаш да бъде направено на теб!!!"
отговор Сигнализирай
9
norm
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Според президента,проблемът с дефицита на доверие към МВР се дължи на нас,простосмъртните,а не на Р.Петков и останалия ръководен екип на министерството.Първанов вече започна да говори и чисти глупости.Но как да застане срещу човека,осигурил му парите за изборната кампания,как да застане и срещу останалите крадци на фондове,подкрепили го финансово.Очевидно и той е част от партийната мафия.
отговор Сигнализирай
8
AB
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кажи си, защо продължаваш да вярвяш на Фонтан-пикльото,както вече сме го кръстили?Или доста те е страх от същия,защото знае много за теб,твоята партия и твоите връзки-не особено лицеприятни за показ и коментар...Гоце,КАЖИ СИ!По-добре говори ти,за да не говорим и пишем ние в интернета...
отговор Сигнализирай
7

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Вярата не е безпристрастна оценка на качествата.
отговор Сигнализирай
6
Апостол
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОЯ МАЗЕН *** ГОЦЕ, КАК НЕ ГО Е СРАМ ДА СЕ ИЗКАЗВА - ДОНОСНИКЪТ МУ С ДОНОСНИК
отговор Сигнализирай
5
Kolega...
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
G-n Prezident...Vie doverieto ostavete na nas...q po-dobre kajete, kak umira chovek v prezidenstvoto i BBC nauchava za tova po-burzo ot Bulgarskite medii....i predi oficialnoto izkazvane na prezidentskia govoritel...???? ;) "OOO Stefcho arabiq STEFCHO arabia STEFCHO...o Bube dushte negova....ooo Dora-Frenskata izgora..." ;) Taka kato gledam....she ti pusan rezidenciata za Svatbata....samo da mi uredish sedmica na REVIERATA.... ;)
отговор Сигнализирай
4
DevilishSoul
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...водка с козя лой и лешници...
отговор Сигнализирай
Новини